Ar vecumu nav jācīnās! ”Mrs.Latvija” dalībniece Iveta Ziemele atklāj savas domas par skaistumu

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

3 komentāri
Ar vecumu nav jācīnās! ”Mrs.Latvija” dalībniece Iveta Ziemele atklāj savas domas par skaistumu
INSTAGRAM

”Mrs.Latvija” 2020. gada dalībniece Iveta Ziemele labprāt apmeklē skaistumkopšanas salonus, masāžas – apmeklējumi tiek uztverti kā laiks pašai sev. Iveta atklāj savus skaistuma rituālus un domas par novecošanu.

Runājot par skaistumu, Iveta spēj pateikt, ka uzskata sevi par simpātisku. Galvenais būt harmonijā pašai ar sevi, jo neviens nav perfekts un tādam arī nevajadzētu būt.

Iepazīsti tuvāk Mrs.Latvija dalībnieci IVETU ZIEMELI!

Ielūkojies ”Mrs.Latvija” simpātiju balsojumā! Kuras skaistules izvirzījušās līderos?

”Mrs.Latvija” dalībniece domā, ka Latvijā ir ļoti daudz skaistu un gudru sieviešu – vīriešiem nebūtu jāsūdzas par šādu dāmu trūkumu.

Neskatoties uz to, ka mūsdienās viss ir ļoti tendēts uz ārējo skaistumu, Iveta vairāk pievērš uzmanību harmonijai sevī. Daiļava ir par dabisko skaistumu, bez liekas ķirurģiskas iejaukšanās.

”Mākslīgo skaistumu – plastisko ķirurģiju, botoksu un citas injekcijas es neatbalstu, taču arī nenosodu. Situācijas ir dažādas un sieviešu uzskati par skaistumu tāpat. Esmu apmierināta ar savu ķermeni un izskatu, tāpēc šobrīd šādām procedūrām teiktu – nē,” tā Iveta.

Topošā skaistumkaraliene zina, ka ir jāstrādā gan ar iekšējo, gan ārējo skaistumu, lai būtu harmonijā ar sevi un tas ir grūts darbs!

”Kāpēc grūts? Tāpēc, ka sevi pažēlosim, dosim atlaides un nevēlēsimies piespiesties ko darīt. Taču kādreiz ir jāpiespiež un “jālauž” kādi paradumi, kā arī jāmaina sevi uz labāku pusi,” aizdomājas Iveta.

Mākslinieciski foto: ”Mrs.Latvija” dalībnieces ”atdzīvina” populāras gleznas

Foto: INSTAGRAM

Kā jau dāmām, arī Ivetai patīk spoguļoties, bet viņa cenšas ilgu laiku nepavadīt pie spoguļa. Vidēji no rītiem tās ir 25 minūtes.

Skaistule reti kad no mājas iziet neuzkrāsojusies, tas tiek darīts tikai ja ir liela steiga, tad krāsošanās tiek atlika uz vēlāku.

”Mrs.Latvija” dalībniece skaistumkopšanas procedūrām liek vienādības zīmi ar laiku sev. Tas viņai ir ļoti svarīgi.

Reizi mēnesī tiek apmeklēts kosmetologs, manikīre un ik pa laikam veiktas masāžas vai ūdens procedūras.

”Kad nav vēlmes apmeklēt salonu, skaistumkopšanas procedūras veicu mājās. Esmu novērojusi, ka mājas gatavots kafijas/cukura skrubītis ar dzintara eļļu vai mārdadža eļļu lieliski mitrina ķermeņa ādu,” Iveta atklāj mājas skaistumkopšanas rituālu.

Skaistule apzinās, ka neviens jaunāks nepaliek un ar vecumu nav jācīnās, kā nekā šo kauju neuzveikt.

Iveta aicina dzīvot šodien, vilkt to apģērbu, kuru gribas šodien, darīt to, ko vēlamies šodien, jo tik jauni kā esam šodien rīt vairāk nebūsim!

”Tas, ka veicu procedūras, nenozīmē, ka cīnos ar vecumu, to es nedaru. Daru sev ierastās lietas, procedūras savai labsajūtai. Ja pati jūties labi un esi atpūtusies, tad skats uz tevi ir cits,” smaida Iveta.