Ar mākslu pret krūts vēzi! Iedvesmojies no šīs jaunās sievietes

Komentāri
Ar mākslu pret krūts vēzi! Iedvesmojies no šīs jaunās sievietes

Nikijai Blekai (Nikki Black) bija vien 23 gadi, kad atklāja, ka viņai ir krūts vēzis. Audzējs bija izmērā ļoti liels – 5×5 cm. Tas, ko viņa izdarīja pēc operācijas un ķīmijterapijas, ir aizkustinoši un iedvesmojoši!

Pēc tam, kad šā gada sākumā Nikijai atlāja krūts vēzi, viņai tika veikta operācija un ķīmijterapija. Kā atklāj jaunā sieviete, viņa savā ķermenī vairs nejutās kā savējā – menstruāciju nebija, viņa jutās vāja, tāpēc vairāk sāka rūpēties par sevi, lietojot kosmētiku un… tetovējoties!

Nikijai bija izvēle – krūšu galus atstāt vai no tiem atvadīties. Viņa izvēlējās otru variantu, to vietā nolemjot uztaisīt tetovējumus. Tādā veidā Nikija juta, ka viņai atkal ir teikšana pār savu ķermeni. Tagad Nikijas krūtis rotā sirsniņas ar zivīm, jo, kā pati atzīst, viņa pēc horoskopa ir Zivis. Pati Nikija cer, ka spēs iedvesmot daudzas sievietes, kurām nākas saskarties ar šo pašu problēmu. Viņai tas patiešām izdodas!

Foto: iepazīsties, tā ir Nikija Bleka!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl