Ar ko īpaši ir tie, kuri dzimuši 31. oktobrī jeb Visu svēto dienā?

Pievienot komentāru
Ar ko īpaši ir tie, kuri dzimuši 31. oktobrī jeb Visu svēto dienā?

Svinēt dzimšanas dienu svētkos, kurus svin visi, ne vienmēr ir patīkami. Tu noteikti zini kādu, kuram vārda vai dzimšanas diena “iekrīt” Ziemassvētkos vai Jāņos. Arī Halovīns jeb Visu svēto diena pēdējo gadu laikā ir īpaši populāri svētki arī pie mums. Ko par 31. oktobrī dzimušajiem saka zvaigznes?

31. oktobrī dzimušie ir radoši cilvēki, kuriem ir spēcīga intuīcija. Visu svēto dienā dzimušie var lepoties ar savu nerimstošo enerģiju un spēcīgo gribu. Salīdzinot ar citiem Skorpiona zīmē dzimušajiem, šie cilvēki nav tik agresīvi, tomēr viņiem ir slēptie ieroči, kurus viņi izmantos vajadzīgajā situācijā.

Halovīnā dzimušajiem ir asa mēle, viņi tieši šā iemesla dēļ mēdz iekulties nepatikšanās. Viņu attieksme ir viņu vājais punkts, jo bieži vien šie Skorpiona zīmē dzimušie runā pirms domā, ko teikt.

31. oktobrī dzimušajiem iesaka turēties pie nospraustajiem mērķiem, jo viņiem ir milzīga enerģija, kura bieži vien tiek neizmantota. Esi pašpārliecināts par sevi, bet ne iedomīgs. Pirms kaut ko saki, apdomā kārtīgi savu sakāmo – tavas asās mēles dēļ tu vari sevi padarīt par muļķi.

Foto: 31. oktobrī dzimusī dziedātāja un aktrise Vilova Smita