Komentāri
Ar cik vīriešiem bijusi kopā siržu lauzēja Teilore Svifta?

Viena no šobrīd aktuālākajām mūziķēm ir Teilore Svifta. Kur skaties, tur viņa priekšā, gan mūzikas topu augšgalā, gan balvu pasniegšanas ceremonijā, gan uz žurnālu vākiem. Tiesa gan, uz tiem viņa reti, kad rēgojas viena pati. Izslavēta ar savām n-tajām attiecībām, noskaidrosim, ar kādiem vīriešiem tikusies Teilore.

Dziedātāja un dziesmu autore Teilore Svifta dzimusi 1989. gada 13. decembrī Pensilvānijā, ASV. Savu karjeru sāka kā kantrimūzikas dziedātāja. Teilores Sviftas pirmā albuma izdošana parādīja viņu kā īstu kantrimūzikas žanra pārstāvi. Our Song viņas trešais singls padarīja viņu par visjaunāko dziedātāju, kura pilnībā pati sarakstījusi un izpildījusi valsts topa dziesmu. 2008. gada Grammy balvu pasniegšanas ceremonijā viņa saņēma Labākā jaunā mākslinieka nomināciju. Līdz šim izdevusi piecus studijas albumus. Šī gada sākumā Teilore pārdevusi vairāk nekā 40 miljonus albumu kopiju, tomēr jaunajai dziedātājai personīgā dzīve nav mazāk koša. Lūk, viņas sirdsāķīši.

FOTO: Teilore Svifta var lepoties ar savu otru pusīšu skaitu

FOTO: šobrīd aktuālākā mūziķe Teilore Svifta

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl