Aptauja: 66% Latvijas iedzīvotāju attiecībās ir piekrāpti; atzīstas arī tie, kuri spēruši sānsoli

2 komentāri
Aptauja: 66% Latvijas iedzīvotāju attiecībās ir piekrāpti; atzīstas arī tie, kuri spēruši sānsoli
Pixabay

Krietni vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju attiecībās ir piedzīvojuši partnera sānsoli. Šādu satraucošu faktu atklāj iepazīšanās portāla “Flirts.lv” nesen veiktā aptauja.

66% aptaujas dalībnieku atbildēja, ka partneri viņus ir piekrāpuši, stājoties seksuālos kontaktos ar citām personām, bet 46% respondentu godīgi atzina, ka arī paši ir spēruši sānsoli. Atbildot uz jautājumu par iespējamo krāpšanās iemeslu, vairākums (35%) minēja, ka ir zudusi interese par partneri, bet apmēram ceturtdaļa respondentu secināja, ka partneriem ir vājš raksturs.

Iepazīšanās portāla “Flirts.lv” pārstāvis Kaspars Antess domā, ka šīs aptaujas dati ir visnotaļ šokējoši. “Šī statistika atspoguļo to Latvijas iedzīvotāju atbildes, kuri jau ir konstatējuši partnera krāpšanās faktu, taču jāņem vērā, ka ir mīlnieki, kuri vēl nav pieķerti vai arī nekad netiks pieķerti. Tāpēc, domājams, šo piekrāpto partneru skaits varētu būt pat lielāks,” spriež Antess.

”Likumsakarība ir redzama aptaujas dalībnieku atbildēs par krāpšanās iemesliem – ja ir zudusi interese par partneri un tādēļ ir sperts sānsolis, tas nozīmē vien to, ka pāra attiecībās ir zudusi atklātība. Attiecībās ir arī jārunā, diemžēl ar sajūtām vien nepietiek,” saka Antess.

“Flirts.lv” aptauja tika veikta šā gada oktobrī. Tajā piedalījās 972 patlaban no attiecībām brīvās personas vecumā no 18 līdz 34 gadiem, kuras ir reģistrējušās vismaz vienā Latvijas iepazīšanās portālā. Aptaujā piedalījās līdzvērtīgs skaits sieviešu un vīriešu.

Lasi vēl

 • Juu Tuu
  +13 +13 0

  Juu Tuu

  Kāpēc krāpt partneri ja ir zudusi interese? Vieglāk vai tad nav pārtraukt attiecības un nesāpināt otru?
 • Linda Merzvinska
  +6 +6 0

  Linda Merzvinska

  Izskatās ka mūsdienas tā ir modes lieta sāpināt un ieriebt otram! Skumji

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl