Apsveicam, jūs tikko saņēmāt locekli! Latvijas sievietes neizpratnē – vīrieši masveidā izsūta plikbildes

11 komentāri
Apsveicam, jūs tikko saņēmāt locekli! Latvijas sievietes neizpratnē – vīrieši masveidā izsūta plikbildes
f64

Laikā, kad liela daļa mīlasstāstu sākas iepazīšanās vietnēs un virtuālās maiguma izpausmes kļūst tikpat svarīgas kā reāla samīļošanās dzīvē, par teju normu kļuvusi apmainīšanās ar intīma rakstura bildēm. Turklāt tieši vīrieši ir tie, kuri ir īpaši naski uz sava ”lepnuma” fotografēšanu un izsūtīšanu draudzenēm. Skaties.lv sadarbībā ar Flirts.lv lūkoja noskaidrot, kāda ir vīriešu motivācija, sūtot meitenēm sava locekļa bildītes un cik galu galā pieņemami tas ir dāmām.

Vēstule ar ”pārsteigumu”

”Ceļojumā iepazinos ar kādu jauku puisi. Tā kā dzīvojam dažādās pilsētās, komunikāciju turpinājām virtuāli. Pēc dažu dienu draudzīgas sarakstes, kurā sirsnīgi izrunājāmies par abu ģimenēm, profesijām un padiskutējām par politiku, puisis man paziņoja, ka viņam esot man ”pārsteigums”.

Sarakstē iekrita attēla failiņš. Tā kā iepriekš jau bijām apmainījušies ar ”selfijiem”, bez baiļu vēru vaļā. Bilde man bija šoks – tajā mans jaukais puisis pozēja spoguļa priekšā, cieši satvēris savu vīrišķo lepnumu…

”Nu, kā patīk?” man jautāja. Lieki piebilst, ka šo konkrēto locekli dzīvē vēl nebiju apskatījusi. Iztiku bez komentāriem, taču jutu puiša neizpratni – acīmredzot viņš bija gaidījis uzslavas un atzinības vārdus.

Foto: f64

Turpinām saraksti sirsnīgos toņos, taču ”loceklis” joprojām rēgojas manā acu priekšā. Nekādi nevaru saprast – vai tas ir normāli – sūtīt nesen iepazītai meitenei šādu bildi? Ko puisis ar to grib panākt?” šādu vēstuli Skaties.lv iesūtījusi lasītāja Sniedze.

Ar virtuālajiem ficukiem apdāvināta lielākā daļa Latvijas dāmu

Skaties.lv vērsās pie pašmāju iepazīšanās ekspertiem Flirts.lv, lai noskaidrotu, vai Sniedze nepārspīlē un šāda problēma tiešām eksistē. Kā apliecina Flirts.lv veiktās aptaujas rezultāti, eksistē un kā vēl!

Aptauja

63,98 procenti Latvijas sieviešu atzīstas – viņas virtuālajā sarakstē vismaz reizi saņēmušas ”locekļa” bildi no sarakstes partneriem!

Tiesa, lielākā daļa par šādām bildēm nemaz nav sajūsmā. 73,75 procenti intīmā pārsteiguma saņēmēju uzskata, ka tādas dāvaniņas sūtīšana dāmai nav normāla. 22,92 procenti akceptē krāniņbilžu sūtīšanu pēc dāmas pieprasījuma, bet vien 3,33 procenti sieviešu atzīst, ka jauniepazīta puiša locekļa foto akceptē ar prieku.

Soli pa solim – kā tas notiek?

Sava vīrišķā lepnuma iemūžināšanas process nav tik vienkāršs. Tas tev nav nekāds ”selfijs” – vispirms draudziņš jānostāda attiecīgajā pozīcijā, lai kadrā neizskatītos kā nošļucis sēru vītols, tad jāatrod labāko rakursu, lai patīkami izceltos tā apjoms, bet fotografēšanas darbi jāveic vien ar vienas rokas palīdzību, jo ar otru skaistulis jāpietur, lai nesašļūk, pēkšņās slavas sabiedēts.

Un kāds ir šo pūļu rezultāts? Diemžēl katra otrā sieviete šīs pūles nenovērtē – 47,92 procenti atzinušās, ka bildi izdzēš, pat īsti neizpētot, un saraksti ar puisi pārtrauc.

Vēl 25 procenti neslēpj, ka saraksti ar puisi pārtrauc, taču bildīti gan patur, lai pēc tam par šo starpgadījumu uzjautrinātos draudzeņu lokā.

15,83 procenti sieviešu pēc locekļa apskatīšanas saraksti turpina, bet vien 2,08 procenti dāmu pasaka ”paldies”, nosūtot arī savu plikbildīti.

Un kā apbalvots tiks tavs loceklis?

Kamēr sieviešu atbildes uz aptaujas jautājumiem iezīmē locekļiem visnotaļ bēdīgu ainiņu, vīru frontē notiekošais norāda uz pavisam citu tendenci.

66,33 procenti puišu teic, ka krāniņbilžu izsūtīšanu neuzskata par normu un 77,32 procenti tā nekad neesot darījuši.

Tiesa, tie, kuri uzdrošinājušies un bildīti izsūtījuši, apliecina – dāmu reakcija nemaz nav tik nosodoša kā viņas teic Flirts.lv aptaujā.

Aptauja

38.29 procentos gadījumu vīrieši pēc sava dzimumlocekļa foto nosūtīšanas dāmai pretī tiek atalgoti ar sievietes pikantu foto.

21,56 procenti sieviešu izsaka atzinību un turpina saziņu, bet vien 20 procenti pārtrauc saraksti. 20 procenti loceklim velta nosodušus tekstus.

Slims izvirtulis vai mīļš puisis?

Bet kāds iemesls visām šīm pūlēm, kuras, kā noskaidrots aptaujā, ne vienmēr tiek atalgotas?

Kamēr dāmas aptaujā pārsvarā izspriedušas, ka attēlus sūta sekli vīrieši ar slimīgu seksualitāti, kuri cer, ka šādā veidā ātrāk tiks pie seksa, vīrieši neslēpj – ficuka atrādīšanai nav nekādu ļoti slēptu nodomu, kungi vien vēlas palepoties ar šo konkrēto ķermeņa daļu kā ar jebkuru citu dzīves sasniegumu.

”Varbūt tas viņu vairāk pievilinās man,” savu motivāciju izskaidro puse ”locekļa” autoru.

40 procenti atzīstas, ka bilde bijis mēģinājums sarunu ievirzīt intīmākā gultnē, bet vien 17,77 procenti attēlu sūtījuši vīrišķas dižošanās pēc.

Un kā domā Tu? Izšķir strīdu un nekautrējies paust savu viedokli komentāros!

Vai virtuālā sarakstē ar nesen iepazītu partneri esi sūtījis/saņēmis dzimumlocekļa foto? Saistītais raksts

Rezultāti:
53%

Jā, esmu!

47%

Nē, nav gadījies.

 

11 komentāri