Komentāri

Tradicionāli populārākie kāzu mēneši ir jūlijs un augusts. Tomēr, kā liecina aizvadīto divu gadu statistika, ziemas mēnešos tieši februāris ir populārākais reģistrēto laulību mēnesis.

Raidījums “900 sekundes” uzrunāja pāri, kurš gredzenus mija pagājušā gada Valentīna dienā ļoti īpatnējā laulību ceremonijā.

Laulību ceremonija gaisa balonā – šādā neparastā veidā savas attiecības oficiāli reģistrēja Kristīne un Artūrs Beitiki.

Kristīne un Artūrs ar vēl četrdesmit deviņiem pāriem gredzenus mija īpašā Ginesa rekorda uzstādīšanas pasākumā.

Pāris apgalvo, ka plašajā pulkā nosvinēto kāzu dienu atkārtotu arī otrreiz, lai arī sākumā lielajā svinētāju pulkā bijusi sajūta kā konveijerā.

Foto

Pāris pirms laulībām kopā bija jau astoņus gadus un Valentīna dienu, 14. februāri, viņi īpaši nesvinēja. Pāris norāda, ka svarīgi ikdienā vienam otru atcerēties. Taču Valentīna diena ir īpašāka diena nekā vairumam pāru, jo tā ir arī kāzu jubilejas diena. Arī šoreiz ir ieplānots īpaši svinēt laulību gada dienu.

“Varbūt visiem citiem tā būs tikai Valentīna diena, bet mums būs tas īpaši, jo tā ir mūsu kāzu, vēl jo vairāk, 1. gada diena,” stāsta pāris.

Apskatot tieši 14. februāri kā kāzu datumu, pāri, šķiet, tam īpašu nozīmi nepiešķir. Redzams, ka būtiskāk ir kāzas svinēt sestdienā, kad priekšā ir vēl viena svinību diena, un tas ir svarīgāk nekā laulāties tieši 14. februārī.

Video

Lasi vēl