Aplūko savu nabu! Tā par tevi var pastāstīt daudz un trāpīgi

Komentāri
Aplūko savu nabu! Tā par tevi var pastāstīt daudz un trāpīgi
Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Tradicionāls filmu skats – lai izstāstītu, kas gaida nākotnē, čigānietes allaž liek parādīt plaukstu – tur tad visa cilvēka dzīve “rakstīta kā uz delnas”. Izrādās, ka nākotnes paredzētāji, kas aprobežojas tikai ar “lasīšanu no rokas” ir ar diezgan šauru darbības diapazonu. Domājams, ka ne viens viens izbrīnā iepletīs acis, ja zīlniece palūgs pacelt kreklu vai blūzi un aplūkos viņa nabu.

Grūti noticēt, ka naba ir neat­kār­tojama ķermeņa daļa. Divas vienādas nabas pasaulē neeksistē. Pat dvīņus, kurus ne ar ko citu nav iespējams atšķirt, var atšķirt pēc nabas formas. Uz nabas, tāpat kā uz cilvēka plaukstas, uzrakstīts cilvēka liktenis — pat partneri sev var piemeklēt tieši pēc nabas. Kādas ir nabu pamatformas, un ko tās par tevi stāsta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieliekta naba

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

90 procentiem cilvēku parasti ir ie­liekta naba. XX gadsimta beigās vācu zinātnieki izdarīja seci­nā­jumu, ka cilvēki ar dziļu nabu spēj sajust smal­kās pa­sau­les. Viņiem pa­rādās nosliece uz gaiš­redzību, viņi ir ļoti intuitīvi.  Mērķ­tiecīgi cilvēki, bet mī­les­tībā — pat ego­istiski. Diemžēl šādi cilvēki neiz­ceļas ar ļoti garu mūžu.

Komata veida naba

Foto: AĢENTŪRA/ SACNPIX

Cilvēki ar pilienvieda vai komata veida nabas formu — labākie draugi un ideāli laulības partneri. Vīrieši ar šādu nabas formu — ļoti labi tēvi, kaut arī šādu cilvēku laulāto attiecībās do­minē sieviete. Šie cilvēki ir arī ilg­dzīvotāji.

Foto

Arkveidīga naba

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Arkveidīga naba ir spēcīgiem, ar lielu gribasspēku apveltītiem cilvē­kiem. Viņi vienmēr zina, ko grib. Per­sonis­kajās attiecībās ir ļoti labsirdīgi un maigi. Mīl neprognozējamību un spilg­tas deta­ļas, piemēram, skaistu veļu.

Izliekta naba

Foto: Flickr

Foto: Flickr

Izliekta naba pieaugušiem cilvē­kiem ir reta parādība. Šie cilvēki ir ļoti vērtīgi tajā sfērā, kur vajadzīgs part­neris — tā­tad viņi labi strādā komandā. Per­sonī­gajā dzīvē viņi ir ļoti karstasinīgi.

 

Lasi vēl