Aplikācija Tinder – ērts iepazīšanās veids. Kāpēc pāri, kuri tā viens otru atraduši, negrib to stāstīt?

3 komentāri

Ja šodien – Valentīna dienā jūties vientuļa, nekas nav nokavēts. Tagad ir iespēja dažu minūšu laikā atrast un iepazīt līdzīgu, vientuļu un vizuāli tīkamu būtni. Pa savu viedtālruņa ekrānu tikai vienu bildi pabīdi pa kreisi, otru pa labi, pa kreisi, pa labi, pa labi un…opā! Tu esi atradusi kādu, ar kuru vari tūlīt uzsākt sarunu un, iespējams, vakars tev izrādīsies tīri jauks.

Jauno mediju soeciālists Artūrs Mednis stāsta, ka aplikāciju Tinder mēs pazīstam aptuveni divus vai trīs gadus. Tinder neapšaubāmās mūsdienās novērtētās priekšrocības – vieglums, ātrums un zināmie spēles noteikumi. Meklējot iepazīšanos, vispirms var novērtēt iespējamo partneri vizuāli un izlemt – patīk, vai nepatīk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļoti bieži Tinder tiek izmantots ceļojumos, meklējot kādu, kurš var sastādīt kompāniju, izrādīt interesantākos apskates objektus, iespējams, pēc tam aiziet vakariņās, kam varētu sekot tālākas izklaides.

Raidījums Bez tabu savā Facebook profilā ievietoja sludinājumu, kurā aicināja atsaukties pārus, kas iepazinušies ar Tinder palīdzību. Draugu norādītie laimīgie atteicās par šo tēmu runāt.

Arī klātienē aptaujātie, par savām attiecībām ar Tinder, atsakās diskutēt. Vairākas daiļā dzimuma būtnes atsaucās uz negatīvu pieredzi tieši ar Tinder.

Foto

Psihoterapeite Ināra Vārpa pazīst divu pārus, kas iepazinušies tieši ar Tinder palīdzību. Lai arī mūsdienīga iespēja atrast sev partneri, Ināra Vārpa šo aplikāciju salīdzina ar ātrajām uzkodām, kas pirmajā mirklī remdē izsalkumu, bet sāta sajūta ir vien uz īsu brīdi.

Video

TOP komentāri

 • Baby!
  0 0 0

  Baby!

  Tur tajā video viens no džekiem bildē tak ir precēts un ar bērnu ))) kā 90% vīriešu tajā aplikācijā. Cheap. Es izdzēsos jau 2.dienā.
 • shuls
 • John
  0 0 0

  John

  Man ir draugs, kurš Tinderi aktīvi izmantoja savulaik, kad ieradās komandējumos Latvijā vai citur. Čalim bija īslaicīgi rezultāti, cik zinu arī nostrādājis ir citās valstīs. Pats arī pamēģināju - bija daži randiņi. Vēlāk izdzēsu aplikāciju, jo man patīk klasiskās "metodes" - iepazīties klubā, caur sociālajiem lokiem, monitorēt FB, piesēst pludmalē uz soliņa un sākt sarunu ar meiteni par kaut ko, sabiedriskajā transportā, prezentācijās. Druva, kur, art kā redzat ir ļoti plaša! Jā, jūs nezināt, vai meitenei, kuru uzrunājat uz ielas vai kafejnīcā jau ir attiecības, tomēr man klasika man šķiet aizraujošāka, ar lielāku adrenalīna devu un būšanu šeit un tagad

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl