87 pāri gatavi precēties, lidojot gaisa balonā!

20 komentāri
87 pāri gatavi precēties, lidojot gaisa balonā!
Foto: LETA

Pieteikšanās Love Cup 2016 festivālam ir beigusies. Festivāla organizatori sazināsies ar visiem pāriem, kas pieteikušies laulībām gaisa balonos, kā arī vēstīs tālāk, kā noris festivāla organizēšana.

Skaties.lv piedāvā iepazīties ar tiem 87 drosmīgajiem un piedzīvojumus alkstošiem pāriem, kad ir gatavi gredzenus mīt gaisa balonā Valentīna dienā, kad norisināsies Love cup 2016.

Kā zināms, decembrī portālā Skaties.lv varēja pieteikties visi tie pāri, kas gatavi piedzīvojumam un teikt Jā vārdu gaisa balonā! Piedāvājam iepazīties ar drosmīgajiem!

* Mīlestības festivāls ir biedrības Sky Amazons organizēts pasākums. Portāls Skaties.lv šajā gadījumā ir platforma, ar kuras starpniecību visi interesenti var pieteikties Sky Amazons organizētajam pasākumam. Portāls Skaties.lv neuzņemas atbildību par pasākuma organizēšanu un tā norises gaitu.

TOP komentāri

 • nu nu
  +13 +13 0

  nu nu

  ūle tā ir tā pati igaune , kas ar balonu nogāzās cēsīs ? un tagad kāzas taisīs balonā ? kāpēc tādai vēl pilota tiesības nav atņemtas ? kur skatās attiecīgie dienesti ?
 • komentārs
  +12 +12 0

  komentārs

  Nebaidies mīļum, iekasēto naudu Tev neviens neatdos , varēsi patērētāju centram sūdzības rakstīt.
 • Pieteikšanās negarantē
  +11 +11 0

  Pieteikšanās negarantē

  Negatīva pieredze.Plānot sev svinības , nezinot cik tas beigās izmaksās un nezinot , vai tās vispār notiks. Un bezmaksas ir tikai balonbrauciens, papildus būs izdomāts ka jāmaksā par transportu ,utt , pietiekami liela summa.Apdrošināts nav neviens un balona stūrmane - blondiem matiem , vārdā nesaukšu, paziņas ar lielu blīkšķi un sitienu pie nolaišanās tika zemē

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl