Komentāri
Apģērbu un aksesuāru paradīze sievietēm Mārtiņdienas tirdziņā

Sestdien, 7. novembrī Kalnciema kvartālā risinājās Mārtiņdienas ieskaņas tirgus, kur ikviens varēja iegādāties latviešu darinātus labumus.

Tirdziņā varēja nobaudīt Mārtiņdienas svētku zosi vai pīli, bet līdzņemšanai – svaigu gaļu gatavošanai mājās, desas, kūpinājumi, dažādas ogu un ābolu plātsmaizes, kūkas un tortes, malkas krāsnī cepta maize un citus lauku gardumus Mārtiņdienas galdam.

Gada patriotiskāko mēnesi novembri sagaidot, amatnieki bija parūpējušies par latvju rakstu un sarkanbaltsarkano nozīmīšu popularizēšanu tirdziņā, piedāvājot dažādas rotas, piespraudes un apģērbus patriotiskās noskaņās.

No plkst.11 līdz 15 Vīnu veikala zālē bērni varēja darboties “Mārtiņdienas radošajā darbnīcā”, kur gatavoja Mārtiņbērnu maskas iešanai budēļos, jo budēļos iešanas laiks sākas Mārtiņos un ilgst līdz pat Meteņiem.

Tomēr tieši sieviešu acīm lielākā uzmanība tika pievērsta mūsu pašu darinātajām rotiņām, cepurēm, šallēm un cimdiņiem. Neizpalikt arī bez latviešu ražotāju bērnu apģērba, kas uzrunāja ikvienas garāmgājējas sirdi.

Foto: prieks sieviešu acīm

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl