Komentāri
Apģērbs smird pēc cigarešu dūmiem? Iedarbini putekļsūcēju! Metodes, kā atbrīvoties no nepatīkamām smakām
FOTO: Emilien ETIENNE, Flickr.com

Jūti, ka kaut kur un kaut kas smird? Aizspied degunu un izlasi, kā atbrīvoties no visām nepatīkamajām smakām.

Vecs ēdiens

Pēc ilgākas prombūtnes pārrodies mājās un saproti, ka izslēgtais ledusskapis ir pilnībā piesūcies ar tur neapdomīgi atstāto produktu smaku. Aizmirstas atvērtas ķilavu konservu kārbas smārds ir savijies kopā veca biezpiena aromātu.
Ko darīt
Izmazgā ledusskapi no iekšpuses. Pēc tam iesmērē to ar svaigu citronu. Pēc tam ieliec ledusskapī glāzi sodas.

Sīpoli

Pirms došanās uz koncertu, neapdomīgi esi notiesājusi vairākas tomātu maizītes ar sīpolu. Koncertu vērosi kopā ar draugu, un satiekoties noteikti jūs sabučosities.
Ko darīt
Pierodi sīpolus lietot smalki sagrieztus. Ārsti apgalvo, ka tādā veidā sīpoli kuņģī labāk pārstrādājas. Pēc ēšanas izskalo muti ar siltu ūdeni. Tad pakošļā kinzas, pētersīļa vai selerijas lapu.

Ķiploki

Vīrusu laikā ķiplokus jāēd ar uzviju. Taču, ko darīt, ja vēlu vakarā pie tevis nāk mīļotais? Tu taču nevēlēsies viņu sagaidīt ”smaržojot” pēc ķiplokmaizes…
Ko darīt
Tieši to pašu, ko pēc sīpolu ēšanas – selerija, pētersīļi… Ja neviena no šiem garšaugiem tev mājās nav, pakošļā kafijas pupiņu.

 

Aplūko kāds izskatās pasaulē lielākais un smirdīgākais zieds! Nepatīkamās smakas dēļ to iesaukuši  par “līķu puķi”. Puķi pirmo reizi atklāja Indonēzijā un nosauca par deformētu peni jeb Amorphophallus titanum. Foto:

 

Sviedri

Ja saulainā pusdienas pārtraukumā pie darba vietas pagalmā esi tāpat vien paspēlējis futbolu, tad pēkšņi redzi, ka kolēģi iet tev ar līkumu.
Ko darīt
Nāksies iet dušā un pārģērbties. Dezodorantu lietot ir jau par vēlu. Šo līdzekli vislabāk ir lietot nevis pēc, bet pirms svīšanas. Piemēram – uz nakti. Kamēr tu guli, paduses tikpat kā nesvīst, tādēļ pretsviedru līdzeklis pamatīgi iesūksies ādā.

Alkohols

Tikai viena maza glāzīte var parūpēties par to, lai ozona slānis ap tevi būtu samaitāts un tava reputācija tāpat.
Ko darīt
Košļā muskatriekstu. Tas ir visefektīvākais līdzeklis, lai iznīcinātu alkohola smaku.

Dūmi

No visiem topiņiem, kas atrodas tavā garderobē, tu šodien vēlies uzvilt tieši to, kas tev bija mugurā, kad piknikā cepāt desiņas.
Ko darīt
Izsūc to ar putekļsūceju! Šis aparāts izsūks no auduma vismazākās pelnu daļiņas. Tieši šāda procedūra, var atbrīvot tavu apģērbu arī no cigarešu dūmiem.

Krāsa

Saprast, ka esi saelpojusies krāsu, jo blakus istabā tikko ir pabeigts remonts, nav sarežģīti. Pārbaudi, vai pa istabu nelidinās basketbolisti, kas spēlē uz ermoņikām, vai arī viņus jau ir aizbiedējuši smieklīgie jenoti, kas brauc ar velosipēdiem….
Ko darīt
Sentēvu metode. Istabā, kurā tiek veikts remonts, izliec vairākus šķīvjus ar sāli. Tādā veidā eļļas krāsas smaka izvēdināsies ātrāk.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl