Apbrīnojami FOTO: līgava ziedu vietā izvēlas rokās turēt no nāves paglābtus kucēnus!

1 komentārs
Apbrīnojami FOTO: līgava ziedu vietā izvēlas rokās turēt no nāves paglābtus kucēnus!

Kāda sieviete savā kāzu dienu puķu vietā priekšroku deva maziem kucēniem, kuri atradās uz līgavas un līgavas māsu rokām. Stāsts ir gana aizkustinošs, jo līgavai rokās atradās deviņus mēnešus vecs sunītis, kas tika paglābts no nāves Bruklinas ielās.

Karolainai bija tikai 14 gadu, kad viņa uzsāka savu pirmo kāzu fotosesiju. Kā portālam stāsta fotogrāfe, viņa nekad nebija domājusi, ka viņas kāzu fotografētās bildes izplatīsies internetā un iegūs tik ļoti lielu popularitāti. Šīs kāzu fotogrāfijas ir tapušas visai interesantā veidā. Kāda līgava Sāra bija tik ļoti saviļņota, ka ieradās pie Karolainas, lai piedāvātu iemūžināt viņas un līgavaiņa Meta kāzas. Sāras ideja bija pavisam vienkārša – ziedu vietā līgavas māsām un sev vēlējās rokās redzēt mazus kucēnus, jo līgava kādreiz ir strādājusi dzīvnieku rehabilitācijas centrā un bijusi suņu trenere. Dzirdot šo stāstu, fotogrāfe šādam notikumam ir piekritusi uzreiz.

Brīdī, kad ap stūri parādījās mazie kucēni, līgavas māsas gandrīz apraudājās, spiedza un bija pārlaimīgas. Visi kucēni, kas atradās sievietēm uz rokām tika nosaukti šo sieviešu vārdos: Marta, Abigeila, Dollija, Elizabete un Luīza. Visaizkustinošākais ir tas, ka pati līgava savās rokās turēja deviņus mēnešus vecu kucēnu, kuru izglāba no nāves, jo kucēns bija noklīdis Bruklinas ielās.

Fotografēšanas nebija nemaz tik viegla, jo kucēni bija tik mīļi, ka līgava un viņas līgavas māsas bieži vien novērsa uzmanību, bet bildes sanāca fantastiskas. Fotogrāfe iemūžināja pilnīgi visu, katru kustību, smieklus, katru acu skatienu, kad dāmas lūkojās uz mīļajiem kucēniem. Kopumā kāzu fotosesija noritējusi veiksmīgi, jo kucēni bija gana paklausīgi, līgavas kleita netika sagrauzta. Bildes ir iznākušas fantastiskas, dabiskas un ļoti sirsnīgas. Apskati tās fotogalerijā.

Foto