Anniņa vanniņā… Kā iemācīt bērnam nebaidīties no mazgāšanās

Komentāri
Anniņa vanniņā… Kā iemācīt bērnam nebaidīties no mazgāšanās
FOTO: Michael Ahler, Flickr.com

Ir bērni, kuri raud, kad mazgāšanās ir beigusies un viņus ņem ārā no vannas, bet ir bērni, kuri raud jau tad, kad mamma vēl tikai atgriež krānu, lai ielaistu vannā ūdeni. Ja tavs bērns pieder pie otrajiem, tad vannošanās laiks ir īsts pārbaudījums gan bērnam, gan tev. Tādēļ – nelieli padomi, kā situāciju vērst par labu.

Ja tavam acuraugam nepatīk iet vannā, tad mēģini pārvērst šo nodarbošanos par aizraujošu rotaļu.

Zupa no burbuļiem

Piedāvā bērnam vannā ”izvārīt zupu no ziepju burbuļiem”. Ienes vannasistabā dažādus virtuves priekšmetus – koka karotes, plastmasas glāzes un bļodiņas. Tās būs bērnam rotaļlietu vietā.

Nost ar režīmu

Vanno bērnu dažādos dienas laikos. Tas iemācīs viņu nebaidīties no ūdens, turklāt neradīs iespaidu, ka tā būtu nodarbošanās, kas jāveic obligāti pēc saraksta. Turklāt izstāsti viņam, ka tieši šobrīd (piemēram, dienas vidū) neviens bērns vannā neiet – viņš ir pirmais.

Peldies vannā

Nosauciet vannošanos par peldēšanos, tas palielinās viņa interesi.

Nomazgā Bārbiju

Piedāvājiet bērnam ieiet vannā un nomazgāt viņa mīļāko rotaļlietu. Lai lācītim nebūtu bail iet vannā, tad bēram ir jārāda piemērs, ka tas nemaz nav bīstami.

Paslēp ūdeni

Atceries, ka vanna ar putām bērnam šķitīs daudz jautrāka un patīkamāka nekā bez tām.

Neskumsti, gan arī tu piedzīvosi šādus mirkļus, kad vannasistabā valdīs smiekli, nevis asaras!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl