Annas Pannas 7 labās lietas 7 dienās

Komentāri
Annas Pannas 7 labās lietas 7 dienās

“Es uzskatu, ka kūkas ir jāēd! Tas, protams, nenozīmē, ka tas jādara katru dienu. Mājās gatavotos saldumos slēpjas īpaša maģija, tos nevar aizstāt neviena veikalā pirkta kūka,” atzīst Anna Panna jeb Anna Birmane ir raidījuma Gatavo 3 kūku eksperte, kura katrā raidījumā pārsteidz ar patiešām gardām un mutēs kūstošām receptēm. Nesen Anna izdeva grāmatu Annas Pannas kūkas, kas jau ir iekarojusi daudzu saldummīļu sirdis. Turpinot Skaties.lv sadaļas Sievietei rubriku “7 labās lietas 7 dienās”, mēs vērsāmies tieši pie Annas.

Anna saka, ka “ir forši katru vakaru atcerēties, kas visvairāk iepriecinājis dienā. Kā jau var manīt – man garšo ēst. Tāpēc arī jaukākie brīži tieši maltīšu laikā.” Lūk, Annas septiņas labās lietas:

Piektdiena

Piektdienas jaukākais notikums atgadījās pašā vakarā, kad pēc garas darbadienas devos uz “mākoņa” pēdējo balli, kurā apēdu gardāko “hotdogu” savā dzīvē. It kā sīkums, parasta maltīte, bet tas bija tas, kas šajā dienas noslēgumā bija nepieciešams!

Sestdiena

Sestdien apmeklēju Ingas Kalniņas (lepetitpot.lv) meistarklasi, kur viņa dalās ar iedvesmu un zināšanām par bērnu uzturu. Kaut arī savu bērniņu man vēl nav, interesantās idejas noderēs arī manās mājās.

Svētdiena

Svētdien agri no rīta devāmies kāzu gadadienas ceļojumā uz Tallinu. Neskatoties uz to, pirmo reizi pati vadīju automašīnu (mācos braukt). Man tas ir milzīgs sasniegums un emociju sajaukums kopā.

Pirmdiena

Pirmdienu pavadījām Tallinā. Lieliska pilsēta – moderna, ar savu vēsturi, skaista un galvenais – garšīga. Katram iesaku apceļot šo brīnišķīgo kaimiņvalsti.

Otrdiena

Otrdien ceļš uz Rīgu kļuvis tik rudenīgs un skaists. Dienas prieks!

Trešdiena

Trešdien lēnās brokastis draudzeņu lokā.

Ceturtdiena

Ceturtdien iepazinos ar 12. klases jauniešiem un stāstīju viņiem par dzīvi pēc skolas un mēģināju iedvesmot izvēlēties studēt to, kas patiešām interesē, nevis balstīties uz to, cik ar profesiju nopelnīt.

Foto: Annas gatavotie našķi raidījumā Gatavo 3

Lasi vēl