Anna Dribas pirms ”Čigānu karalienes” šova uzplaukusi kā krāšņa puķe

1 komentārs
Anna Dribas pirms ”Čigānu karalienes” šova uzplaukusi kā krāšņa puķe
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pošoties jaunās koncertprogrammas ”Čigānu karaliene” šoviem, nevar nepamanīt, ka tās galvenā zvaigzne dziedātāja un dejotāja Anna Dribas ir lieliskā formā. Skatuves māksliniece izskatās ievērojami notievējusi un burtiski staro.

Vasaras vidū Anna atkal pieteica cīņu liekajam svaram, apņemoties tuvākajā laikā notievēt par gandrīz septiņiem kilogramiem. Vairāk par apņemšanos lasi šeit!

Kā tagad Skaties.lv skaidro Anna, kamēr savu mērķi viņa nebūs sasniegusi, cik kilogramus svara un centimetrus apkārtmēra izdevies zaudēt, viņa nevēlas atklāt.

Tomēr, kā pamanījuši daudzi Annas talanta cienītāji, sociālajos tīklos publicētajās fotogrāfijās Anna izskatās nudien satriecoši.

Dziedātāja atzīstas, ka atkal pamainījusi ēdienkarti, lai tā būtu sabalansēta. Tāpat no plašā uztura bagātinātāju klāsta viņa izvēlējusies ēdienreizes papildināt ar magniju, kalciju un metilsulfonilmetānu jeb MSM, kas ir bioloģiski aktīvā organiskā sēra avots.

”Tas ir sērs, ko dzer cilvēki, kuri daudz sporto. Tas uzlabo matu, ādas un nagu struktūru.

Dzeru svaigi spiestas sulas. Eju uz sporta zāli trīs vai četras reizes nedēļā un uz peldbaseinu,” atklāj skatuves māksliniece.

Lieliskā formā ir ne tikai Annas augums, bet arī pati izskatās starojoša.

”Kāda dziedātāja man ieteica vakuuma masāžu. Es to izmēģināju. Ļoti labs rezultāts. Sejai un ķermenim es lietoju treknus krēmus un eļļas – mandeļu, avokado, kokosu, vīnogu kauliņi eļļu.

Tāpat viņa atklāj, kā ikdienā kopj savus garos matus: ”Es lietoju zīmola ”CHI” šampūnu un kondicionieri, ”Byphasee” keratīna šampūnu, kā arī keratīna serumu.

Viena no manām dejotājam ļoti lielīja botoksa procedūru matiem. Es vēl domāju, vai to taisīt, bet ļoti gribas.”

Šoruden Dribas kopā Ainaru Bumbieri bija pievienojusies Rikardiona koncerttūrei “Starp vasaru un ziemu”. Turneja jau aiz muguras, un Anna par piedzīvoto ir ļoti gandarīta.

“Pēc kopīgiem koncertiem ar Rikardionu un Aināru Bumbieri varu pateikt, ka cilvēkiem patīk mūsu mūzika. Katru reizi zāles bija pilnas. Droši vien Rikardions labi piestrādāja pie mārketinga daļas. Malacis,” teic dziedātāja.

Savukārt “Čigānu karalienes” šova pirmizrāde gaidāma 12. oktobrī Dobelē, un tā turpināsies līdz pat pavasarim.

1 komentārs