Komentāri

Apdzīvotajā vietā Kriviniškos, kas ir netālu no Lietuvas robežas, pašu restaurētā guļbaļķu mājiņā pāris gadus dzīvo sešu bērnu ģimene. Sieva Lisa ir dzimusi Amerikā, bet vīrs Māris – Latvijā. Ilgu laiku viņi ir dzīvojuši ļoti daudzās valstīs, līdz izlēmuši apmesties uz dzīvi Latvijā.

Šobrīd ar vecākiem kopā dzīvo četri viņu dēli, bet Lisai pašai jau bija četri bērni, kad apprecējusies ar Māri. Viņas ģimene dzīves garšu izbauda ceļojot. Lisa cenšas iemīlēt katru valsti, kurā dzīvo. Kad dzimuši bērni, visgrūtāk bijis izvēlēties viņiem vārdus tā, lai abiem vecākiem būtu pa prātam. Lisas un Māra bērnus sauc Andis, Artūrs, Tedis un Mārtiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Pagaidām Lisa vēl neprot labi runāt latviešu valodā. Bērni mājās labprāt runā angļu valodā, jo latviski runā skolā. Lisa saprot, – ja bērni runās mājās latviešu valodā, tad angļu valodas zināšanas pamazām kļūs sliktākas, tomēr to viņa nevēlas pieļaut.

Māris atzīst, ka ar sievu izvēlējušies dzīvot Latvijas laukos, lai parādītu bērniem “īsto” dzīvi, par kādu daudzi uzzina tikai no filmām, kad ūdens ir jānes no akas un jāsilda, lai varētu nomazgāties.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl