Alternatīvi skaistuma knifiņi: Kristīne katru dienu sāk ar mēles tīrīšanu, bet seju kopj ar citronu

3 komentāri
Alternatīvi skaistuma knifiņi: Kristīne katru dienu sāk ar mēles tīrīšanu, bet seju kopj ar citronu
Privātais arhīvs

Jaunā TV zvaigzne Kristīne Lāce ir no sievietēm, kuras mīl nesarežģīt lietas, eksperimentēt un sevis kopšanai un uzturēšanai formā labprātāk dod priekšroku dabas piedāvātajiem resursiem. 26 gadus vecā cēsiniece īsta dabas bērna cienīgo pieredzi, kā kopt savu ārieni bez liekiem izdevumiem, uztic Skaties.lv lasītājām.

Līdzās sportiskajām aktivitātēm – skriešanai, peldēšanai, riteņbraukšanai, distanču slēpošanai, vingrošanai, bez kā nav iedomājama jaunās sievietes ikdiena, tikpat būtiski ir sevi kopt no iekšienes un ar pavisam vienkāršām kopjošām procedūrām allaž izskatīties lieliski.

Kristīne katru dienu sāk ar nelielu rituālu. Pēc acu atvēršanas viņa viegli izstaipās gultā, lai pamodinātu ķermeni, kam seko mēles tīrīšana.

”Jau pusgadu no rītiem piekopju mēles tīrīšanu. Nav nepieciešams speciāls mēles tīrītājs, procesam lieliski noder mājās atrodamā deserta karote vai tējkarote.

Ar karoti no mēles tīra nost aplikumu, kas sakrājies nakts laikā. Visbiežāk tas ir gaišā vai baltā krāsā. Pēc katras reizes karoti noskalo zem ūdens.

Kristīne Lāce

Kristīne Lāce
TV6 novembra meitene

Svarīgi to darīt no rīta, jo ķermenī nakts laikā notiek atbrīvošanās process no dienas laikā uzkrātajiem toksīniem. Šī vienkāršā mēles tīrīšanas metode palīdz atbrīvoties no nevēlamajām baktērijām un uzlabo imunitāti, jo samazina toksīnu nonākšanu atpakaļ ķermenī.

Sākotnēji, kad uzsāku šo mēles tīrīšanas procesu, šķita, ka labsajūtas ziņā nekas īpaši nemainās, bet pēc četrām piecām dienām vairs nevarēju to nedarīt, jo šķita, ka uz mēles atrodas kaut kas lieks,” par vienu no ikrīta rituāliem portālam Skaties.lv stāsta TV6 novembra meitene Kristīne.

Kad mēle notīrīta, Kristīne izdzer glāzi silta ūdens ar citrona šķēli, lai ”iedarbinātu” gremošanas sistēmu.

”Citronu izmantoju arī sejas tīrīšanai. Nogriežu šķēlīti un izsmērēju pa seju – palīdz attīrīt seju, iznīcinot melnos punktiņus, kā arī padara to tvirtāku. Šo procedūru mēdzu darīt vakaros vienu reizi nedēļā.

Lai stiprinātu un barotu nagus, reizi nedēļā pāris pilītes citrona sulas sajaucu kopā ar olīveļļu un uzsmērēju uz nagiem.

Sejas tonizēšanai un attīrīšanai sakuļu vienu olas baltumu un turu uz sejas tik ilgi, kamēr tā sacietē,” vienkāršos skaistumkopšanas knifiņos dalās simpātiskā cēsiniece.

Bez kā vēl nav iedomājams Kristīne rīts? Viņa no mājas nespēj iziet, nepaēdusi brokastis.

”Visbiežāk brokastīs vāru pilngraudu auzu pārslu putru, gatavotu mandeļu pienā ar trešdaļu tējkarotes kokosriekstu eļļas. Putrai pēc ieskatiem pielieku kviešu klijas vai smalcinātas linsēklas. Esmu iemīļojusi pievienot arī kanēli, kas dod papildu smaržu un patīkamu garšu manām garšas kārpiņām.

Tā kā patīk eksperimentēt un izmēģināt ko jaunu, mans nesenais atklājums ir makas saknes pulveris, ko arī pievienoju, vārot putru. Makas saknes pulveris satur ļoti daudz vitamīnu, aminoskābes un minerālus, kas uzlabo imunitāti un samazina nogurumu.

Putrai pievienoju arī saulespuķu un ķirbju sēklas, dažreiz sadrupinātus valriekstus kopā ar tējkaroti medus. Atkarībā no rīta noskaņojuma pievienoju augļus – banānus, kivi, mellenes, avenes, zemenes. Tas viss kopā ir tīkams gan acīm, gan garšas kārpiņām,” par to, kā ierastajai rīta putrai piešķirt ”jaunu elpu”, stāsta Kristīne.

Īsta Makgaivera meitene! TV uzmirdz smaidīgā Kristīne no Cēsīm

”Patīk viss vienkāršais un pēc iespējas dabiskāk,” runājot par skaistumkopšanu, saka jaunā TV zvaigzne.

”Lai sejas āda būtu starojoša un veselīga, ikdienā izmantoju pavisam vienkāršu metodi – 30 minūšu pastaigu svaigā gaisā. Tas var būt gan pusdienu pārtraukumā, gan pēc darba laika. Visu dienu, atrodoties telpās, visbiežāk arī sejas āda kļūst sausa, tāpēc ir jādodas ārā un jāpabaro seja ar svaigu gaisu,” norāda cēsiniece.

Turklāt ar pastaigu svaigā gaisā Kristīne ”nošauj divus zaķus uzreiz”: ”Pastaiga ir lielisks veids, gan kā izkustēties, uzkrāt spēkus tālākai darbībai, gan domu sakārtošanai. Lai efekts un neliela atslēgšanās no visa būtu efektīvāka, iesaku šajā pusstundā neizmantot telefonu un laiku veltīt tikai sev.”

Arī ķermeņa un matu kopšanas jomā Kristīne liek lietā pavisam vienkāršus līdzekļus: ”Pēc pirts vai karsēšanās vannā ļoti patīk izmantot kafijas biezumus, kas paliek pāri pēc kafijas izdzeršanas. Ar kafijas biezumiem izmasēju visu ķermeni, tas kļūst maigs, mīksts un viegli eļļains, kā arī jauki smaržo.

Lai mati kļūtu mīkstāki un zīdaināki, pēc mazgāšanas tos mazdrusciņ iesmērē ar kokosriekstu eļļu un izžāvē ar fēnu. Te gan jāuzmanās – ja eļļa būs iesmērēta pārlieku daudz, mati izskatīsies taukaini.”

Un pāri visam TV6 mēneša meitene ikvienai sievietei atgādina: ”Mīliet sevi un pasaule apkārt jums uzplauks!”

3 komentāri