Alkohols un zodiaks; ko sagaidīt no katras horoskopa zīmes

6 komentāri
Alkohols un zodiaks; ko sagaidīt no katras horoskopa zīmes

Foto: Skitterphoto, Pixabay.com

Nedēļas nogale ir pienākusi, laiks atpūsties! Šajā rakstā aplūkosim katras horoskopa zīmes pārstāvju ieradumus… alkohola lietošanā! Piedāvājam tev atrast vakaram kompāniju, balstoties uz zodiaka ballīšu garastāvokli. Tu būsi pārsteigts, cik dažādi cilvēki mēdz būt, kad iedzer. :)

Auns

Foto: Designatic, Pixabay.com

Foto: Designatic, Pixabay.com

Auni zināmi ar to, ka viņiem patīk izklaidēties. Auni ir draudzīgi un īsteni kompānijas dvēseles. Lēkās no viena pie otra, pārliecinoties, ka visi prot izklaidēties tikpat labi, kā to dara paši Auni. Ja nē, tad Auni būs tie, kas uzsauks tev dzērienus. Tātad, ja tev ir slikts noskaņojums, ziņo par to Aunam, un nenokavējiet ”laimīgo stundu”!

2

Dvīņi

Foto: Levoqd, Pixabay.com

Foto: Levoqd, Pixabay.com

Ne velti Dvīņiem ir divas sejas, gluži tāda var izvērsties ballīte ar šo horoskopa zīmi. Dvīņiem nepatīk neizlēmība, tāpēc, pirms dodies izklaidēties, tev ir skaidri jāzina vakara plāns. Atceries, ka Dvīņiem ir grūti palikt vienā vietā visa vakara garumā, tāpēc sagatavojies jau iepriekš! Un nebrīnies, ja kādā brīdī paliec viens pats. Dvīņi ir tie, kas pēkšņi nozūd vai vienā brīdī no skaidra kristāliņa kļūst par neadekvātiem ķēmiem.

Nākamais: Dvīņi
6 komentāri