Alkohols un… Ko drīkst jaukt ar grādīgajiem dzērieniem, bet ko – nē

Komentāri
Alkohols un… Ko drīkst jaukt ar grādīgajiem dzērieniem, bet ko – nē
FOTO: Flickr.com

Nevainīga glāze vīna vai alus pudele draugu kompānijā beigās var izrādīties nemaz tik nekaitīga. Ar ko un kādos gadījumos drīkst jaukt alkoholiskos dzērienus, bet – kad vislabāk atturēties.

Nejaukt!

No rīta esi iedzērusi nomierinošas zāles, bet vakarā jādodas uz ballīti. Alkoholam – nē. Jebkurš grādīgais dzēriens arī pēc ilgāka laika var pastiprināt nomierinošā medikamenta blakus efektus – miegainību, galvas reiboņus, ļenganas rokas un kājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaukt!

Pēc masāžas SPA salonā tev piedāvā šampanieti. Iemalko šampanieti droši! Šis dzirkstošais un dāmu iecienītais dzēriens vēl vairāk nostiprinās masāžas atslābinošo efektu. Galvenais pēc masāžas, bet pirms šampanieša izdzert vienu vai divas glāzes ūdens, jo šai procedūrai uz organismu var būt atūdeņojoša iedarbība. Turklāt noteikti nepārspīlē ar šampanieša kvantitāti.

Nejaukt!

Ar labāko draudzeni esat pieveikušas pudeli vīna. Taču pēc sarunām un lielas smiešanās miegs ir kā ar roku atņemts. Nekādā gadījumā nedzer miega zāles! Šāds savienojums var aptumšot tev prātu.

Atceries, ka jāuzmanās ir arī no alkohola šķirņu miksēšanas. Tas var izraisīt neprognozējamas sekas, un kokteilīšu skaistais izskats, ir ļoti mānīgs.

FOTO:

Jaukt!

Šodien tev ļoti sāp galva, un tu esi iedzērusi pāris tabletes ibuprofēna pusdienas pārtraukuma laikā. Atceries, runa ir tikai un vienīgi par šo sāpju noņemošo medikamentu!!! Vari vakarā iedzert kādu glāzi vīna. Ir pat mediķi, kuri uzskata, ka šo medikamentu ir lietderīgi iedzert pirms ballītes, jo tad varot izvairīties no nepatīkamām paģirām. Bet, protams, tas ir tikai un vienīgi tad, ja tu nedomā konkrētajā vakarā izdzert visu gada normu.

Nejaukt!

Tev jādodas uz dzimšanas dienu pie labākās draudzenes, bet esi ļoti nogurusi. Tādēļ, lai neaizmigtu, nolem sevi uzmundrināt ar enerģijas dzērienu. Nekādā gadījumā! Enerģijas dzērienos ir milzum daudz kofeīna un citu stimulējošo vielu. Kombinācija ar alkoholu var beigties bēdīgi – sākot no nekontrolētas uzvedības un beidzot ar paātrinātu sirdsdarbību, samaņas zudumu vai nelaimes gadījumiem.

Nejaukt!

Pludmalē esi pārsauļojusies un guvusi saules apdegumus. Tādēļ pudelīte auksta alus tev varētu šķist kā glābējzvans. Saules apdeguma laikā asinsvadi paplašinās, kas noved pie ķermeņa dehidrācijas. Bet alkohols vēl vairāk pastiprinās ādas sausinošo efektu, kas nenāks par labu tam, lai āda pēc saules apdegumiem ātrāk atjaunotos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl