Alina Keller atklāj, cik kilogramu vēl jāzaudē no grūtniecības laikā uzkrātā svara

Pievienot komentāru
Alina Keller atklāj, cik kilogramu vēl jāzaudē no grūtniecības laikā uzkrātā svara
INSTAGRAM

6. jūlijā modes eksperte Alina Keller kļuva par māmiņu. Jaundzimušajai ir mazliet vairāk par mēnesi, bet Alina jau atgriezusies pie darbiem šovbiznesa vidē.

Alīna ir no tām māmiņām, kuras spēj apvienot darbu un rūpes par jaundzimušo. Tas ir modes dāmas veids, kā iegūt līdzsvaru starp mātes lomu un savu personību.

“Influencere” jau atgriezusies pie darba un sociālajos tīklos publisko arvienu jaunus un jaunus tēlus, tādā veidā, parādot jaunākās modes tendences un motivējot sekotājus doties iepirkties.

Vasaras izskaņā Alina paziņo, ka arī šajā rudenī modē būs sieviešu kostīmi, kas šūti vīriešu uzvalkiem raksturīgajā stilā.

Pateicoties šādam apģērbam, jaunā māmiņa spēj noslēpt liekos kilogramus.

Modes eksperte paziņo, ka viņai vēl jāzaudē 10 kilogrami no grūtniecības laikā uzkrātā svara, lai atkal būtu savā ierastajā formā.

Tiesa gan, šo apgalvojumu Alinas sociālo tīklu sekotāji noliedz, paziņojot, ka jaunā māmiņa izskatās lieliski – sievišķīgi un jauki.

“Influencere” neslēpj, ka pēc grūtniecības viņai gribas katru dienu izdomāt jaunus un stilīgus tēlus. Pēdējos grūtniecības mēnešos viņa nevarēja vilkt to apģērbu, ko vēlējās, bet bija jāsamierinās ar to, kas vēl derēja, tāpēc modes eksperte ir kā “norāvusies no ķēdes”.

Katru dienu Alina atrod laiku, lai izmēģinātu kādu jaunu tēlu un lutinātu sevi ar modi, jaunajām tendencēm, kā viņai tik ļoti pietrūka pēdējos grūtniecības mēnešos.