Aktualitātes kolorītajā nagu pasaulē

Komentāri
Aktualitātes kolorītajā nagu pasaulē
Foto: Flickr.com/PamelaOlliveira

Ja nagu tonis būs saskaņots ar personību, arī apkārtējie noticēs, ka seko modei, pat tad, ja krāsa pašlaik nav aktuāla.

Lai nagi ir formā

Joprojām modē dabiski, īsi nagi. Klienti pieprasa īsākus, praktiskākus, vieglāk kopjamus nagus, garus izvēlas pieaudzēt arvien retāk. Arī naga formas nav izteiktas – kvadrāta, ovāla vai mandeļveida –, bet vairāk pietuvinātas dabiskajam nagam – formai, kas veidojas pie kutikulas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tumšo krāsu karuselī

Modē ir tumšie, klasiskie toņi (topā – baklažāna un tumši zaļā), kā arī matētas krāsas. Tumšie toņi gaišmatēm piestāv pat labāk nekā tumšmatēm – pie gaišiem matiem un apģērba tumši nagi kalpo kā aksesuārs. Tumšmatēm kontrastam labāk piestāv gaišs manikīrs. Kā speciāliste uzreiz redzu, kāda krāsa cilvēka tēlam un apģērbam būtu veiksmīgākā. Ja sieviete būs izvēlējusies nepareizo toni, pēc neilga laika atgriezīsies, sakot: ”Krāsa bija OK, bet ilgi tādu nevarēju izturēt.”

Kas modē

Uzmanību piesaista toņu kombinācijas. Naga mēnestiņš vai līnija gar kutikulu vienā tonī – apgrieztais franču manikīrs, bet pārējais nags – citā tonī. Var spēlēties ar krāsām, līnijām, formām, piemēram, mēnestiņa vietā veidot trijstūri. Un tomēr pieprasītākie ir nagi vienā klasiskā tonī. Franču manikīrs jau sen nav modē, arī pagājušās vasaras hits – trīs nagi vienā tonī, bet pārējie divi citā – vairs nav aktuāls.

Lasi vēl