Aktuāli. Kārākie uz precēšanos ir kurzemnieki!

Pievienot komentāru
Aktuāli. Kārākie uz precēšanos ir kurzemnieki!

”Viskārākie uz precēšanos ir kurzemnieki, no viņiem neatpaliek Latgales un Sēlijas puses pāri, bet, protams, – Ginesa rekorda kāzās visplašāk pārstāvēta būs galvaspilsēta,” atklāj ziemas gaisa balonu festivāla Love Cup 2016 direktore Inga Ūle.

Izpētot datus par 50 pāriem, kas pēc pieteikšanās izturēja visai kritisku un pamatīgu atlasi, lai 14. februārī varētu piedalīties Ginesa rekorda kāzās, Latvijā uz precēšanos viskārākais novads ir Kurzeme: ”Par spīti tam, ka kāzas notiks Jēkabpilī un pāriem 14. februāris būs saspringta diena, jau sākot no agra rīta, ļoti aktīvi par savu iespēju piedalīties kāzās iestājas pāri no Kurzemes – liepājnieki, ventspilnieki, kuldīdznieki, arī pāris no Talsiem un trīs pāri no Tukuma. Šie pāri ir mērojuši ceļu pāri visai Latvijai, lai Jēkabpils vietējās dzimtsarakstu nodaļās iesniegtu visus nepieciešamos dokumentus, un ir apliecinājuši savu motivāciju. ”Fakts, ka kopumā gandrīz desmit pāri no Kurzemes kuplinās Ginesa rekorda kāzas, ļauj secināt, – cilvēki šajā novadā patiešām ir kāri uz precēšanos,” atzīst Inga Ūle. Aktīvi ir arī pāri no Sēlijas un Latgales, kur Ginesa rekorda kāzas notiks. Kopā mums ir septiņi pāri no Preiļiem, Dagdas, Madonas, arī Jēkabpils un tās tuvākās apkārtnes.

Foto


Pasākumā kopumā piedalīsies 50 brīnišķīgi pāri. Viņi ir neatkārtojami, neparasti un ļoti atšķirīgi, taču viņiem visiem ir arī kopīga iezīme – mīlestība vienam pret otru. Jau ziņots, ka neparastās kāzas un Pasaules Ginesa rekorda uzstādīšana notiks mīlestības tēmai veltītā un Latvijā nebijušā ziemas gaisa balonu festivālā Love Cup 2016, kas laikā no 11. līdz 14. februārim risināsies Jēkabpilī un tai līdzās esošajos Salas, Krustpils un Viesītes novados. Festivālu rīko biedrība Sky Amazons.

Lasi vēl