Komentāri
Aktuāli. Apģērbs, kuru tev nevajadzētu vilkt, dodoties uz pirmo randiņu

Lai arī daudzi var nepiekrist, tomēr ārējais izskats ir viens no noteicošajiem faktoriem, kas var ietekmēt abu pušu attīstības un nākotnes romantiskos piedzīvojumus.

Ne tikai izskatam un iekšējām skaistumam ir nozīme, bet arī apģērbam, kādu mēs izvēlamies. Viens no iemesliem, kādēļ sievietes iegādājas seksīgu un stilīgu apģērbu, ir ne tikai, lai pievēstu vīriešu acu uzmanību, bet arī, lai parādītu citām sievietēm, ka tiešu tu esi visskaistākā, stilīgākā un iekārojamākā. Pirmā randiņa viens no galvenajiem likumiem ir – pareiza apģērba, aksesuāru un kosmētikas izvēle. Neizvēlies apavus ar augstu papēdi, tas nebūs ērti, un iespējams, tavs topošais draugs, tev ir sagādājis pārsteigumu pie dabas krūts, arī mini kleitas nebūs pareizā izvēle, jo tu par sevi vari atstāt maldīgu iespaidu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien apkopojām apģērbus un aksesuārus, no kuriem tev būtu jāizvairās, dodoties uz pirmo randiņu, jo galu galā, tu taču uz puisi vēlēsies atstāt tikai to labāko iespaidu, vai ne? Pirmā randiņa tabu apģērba izvēli, skaties foto galerijā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl