Aktuāli. Apģērbs, kuru tev nevajadzētu vilkt, dodoties uz pirmo randiņu

Komentāri
Aktuāli. Apģērbs, kuru tev nevajadzētu vilkt, dodoties uz pirmo randiņu

Lai arī daudzi var nepiekrist, tomēr ārējais izskats ir viens no noteicošajiem faktoriem, kas var ietekmēt abu pušu attīstības un nākotnes romantiskos piedzīvojumus.

Ne tikai izskatam un iekšējām skaistumam ir nozīme, bet arī apģērbam, kādu mēs izvēlamies. Viens no iemesliem, kādēļ sievietes iegādājas seksīgu un stilīgu apģērbu, ir ne tikai, lai pievēstu vīriešu acu uzmanību, bet arī, lai parādītu citām sievietēm, ka tiešu tu esi visskaistākā, stilīgākā un iekārojamākā. Pirmā randiņa viens no galvenajiem likumiem ir – pareiza apģērba, aksesuāru un kosmētikas izvēle. Neizvēlies apavus ar augstu papēdi, tas nebūs ērti, un iespējams, tavs topošais draugs, tev ir sagādājis pārsteigumu pie dabas krūts, arī mini kleitas nebūs pareizā izvēle, jo tu par sevi vari atstāt maldīgu iespaidu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien apkopojām apģērbus un aksesuārus, no kuriem tev būtu jāizvairās, dodoties uz pirmo randiņu, jo galu galā, tu taču uz puisi vēlēsies atstāt tikai to labāko iespaidu, vai ne? Pirmā randiņa tabu apģērba izvēli, skaties foto galerijā.

Foto

Lasi vēl