Komentāri
Aktrise Mila Kūnisa: Tāpēc, ka negribēju pozēt kaila, man draudēja, ka vairs Holivudā nestrādāšu

“Tu nekad vairs nestrādāsi šajā pilsētā,” šādi bijuši kāda producenta draudi jaunajai aktrisei Milai Kūnisai pēc tam, kad viņa atteikusies pozēt puskaila kādam vīriešu žurnālam, lai reklamētu filmu, kurā piedalījusies aktrise. Par Holivudas ēnas pusi jaunā aktrise uzrakstījusi eseju, kuru vajadzētu izlasīt ikvienai sievietei, kura reiz piedzīvojusi diskrimināciju sava dzimuma dēļ.

Ukraiņu izcelsmes aktrise atzīst, ka pirmo reizi pateikusi “nē”, un ar to viņas karjera nebeidzās. Filma, kuras dēļ tika sacelts tāds tracis nopelnīja daudz naudas, un Mila Kūnisa turpināja strādāt “šajā pilsētā” kā nekad agrāk.

Mila Kūnisa iestājas par dzimumu līdztiesību un šobrīd pati darbojas pašizveidotā producentu kompānijā ar vēl trim lieliskām sievietēm, kā atzīst pati aktrise. Viņa ir sadarbojusies gan ar vīriešiem, gan sievietēm un uzsver, ka pret viņu izturas kā pret jebkuru citu cilvēku, neatkarīgi no dzimuma.

Aktrise pauž cerību, ka iedrošinās sievietes visā pasaulē cīnīties par sevi un neļaus, lai pret viņām kāds izturas ar necieņu.

Pilno eseju angļu valodā iespējams izlasīt šeit.

Foto

Lasi vēl