Āķīgi. Vai tavā plaukstā ir saskatāms burts M?

1 komentārs
Āķīgi. Vai tavā plaukstā ir saskatāms burts M?

Aplūko savas rokas. Vai uz tām vari saskatīt burtu M? Ja vari, tad uzzini, ko tas nozīmē.

Ja uz savas plaukstas vari saskatīt burtu M, tas liecina, ka tu esi ļoti apdāvināta persona. Miljoniem cilvēku pasaulē lasa no plaukstas, lai pareģotu nākotni, uzzinātu savu patieso es. Tu esi ļoti īpašs cilvēks, ja tavu plaukstu rotā šis burts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

M burts veido informāciju, kas sastāv no sirds un dzīvības līnijas. Savienojoties šīm līnijām, rodas burts M, un ne visiem cilvēkiem ir šāds marķējums, kas ir iemesls, ka tas ir retums. Ja redzi burtu M, tas nozīmē, ka tu, iespējams, esi ļoti intuitīva, godīga, strādīga un motivējoša persona. Mēdz teikt, ka šie cilvēki ir apdāvināti. Cilvēki ar saskatāmu M burtu plaukstā nereti strādā juridiskajā vai politiskajā jomā, vai attīsta savu ceļu uzņēmējdarbības jomā. M burts norāda uz cilvēka spēju vadīt un ģenerēt idejas, norāda arī uz laimi un lielām perspektīvām dzīvē.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl