Āķīgi. Vai tavā plaukstā ir saskatāms burts M?

1 komentārs
Āķīgi. Vai tavā plaukstā ir saskatāms burts M?

Aplūko savas rokas. Vai uz tām vari saskatīt burtu M? Ja vari, tad uzzini, ko tas nozīmē.

Ja uz savas plaukstas vari saskatīt burtu M, tas liecina, ka tu esi ļoti apdāvināta persona. Miljoniem cilvēku pasaulē lasa no plaukstas, lai pareģotu nākotni, uzzinātu savu patieso es. Tu esi ļoti īpašs cilvēks, ja tavu plaukstu rotā šis burts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

M burts veido informāciju, kas sastāv no sirds un dzīvības līnijas. Savienojoties šīm līnijām, rodas burts M, un ne visiem cilvēkiem ir šāds marķējums, kas ir iemesls, ka tas ir retums. Ja redzi burtu M, tas nozīmē, ka tu, iespējams, esi ļoti intuitīva, godīga, strādīga un motivējoša persona. Mēdz teikt, ka šie cilvēki ir apdāvināti. Cilvēki ar saskatāmu M burtu plaukstā nereti strādā juridiskajā vai politiskajā jomā, vai attīsta savu ceļu uzņēmējdarbības jomā. M burts norāda uz cilvēka spēju vadīt un ģenerēt idejas, norāda arī uz laimi un lielām perspektīvām dzīvē.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl