Aizraujoši! Vai arī tu vēlies jaunlaulāto tērpā medņa un fazāna spalvas? Precību šova pretendentu kāzu svinību idejas

Pievienot komentāru
Aizraujoši! Vai arī tu vēlies jaunlaulāto tērpā medņa un fazāna spalvas? Precību šova pretendentu kāzu svinību idejas
FOTO: GuitarGeert , Flickr.com

FOTO: Flickr.comFOTO: Flickr.com

Kāzas jūras krastā Liepājā, kas sekmētu pāra atgriešanos Latvijā. Kāzas uz motocikliem un kāzas medību stilā.  Ne tikai šova pretendentu  mīlestības stāstus var lasīt kā romānu. Arī viņu kāzu scenāriji ir izdomas bagāti un ievērības vērti.

 Anna un Raivis

FOTO: konkursa foto

FOTO: konkursa foto

Priekos un bēdās

Fragments no pieteikuma vēstules

Mēs iepazināmies 2011. gada 7. oktobrī. Es tajā laikā mācījos 12. klasē, Raivis universitātē Jelgavā. Kad pabeidzu vidusskolu, sāku studēt Latvijas Kultūras akadēmijā un mēs ar Raivi sākām dzīvot kopā. Kopš tā laika šķiet, ka viss dzīvē sācis ļoti strauji virzīties uz augšu, kopā esam ļoti daudz sasnieguši, izauguši, sapratuši, ko vēlamies.
Pagājušā gada vasarā paliku stāvoklī, likās, ka viss ir skaisti, abi bijām tiešām laimīgi… Tomēr liktenis mums nebija tik labvēlīgs, dēliņš piedzima 7. mēnesī un mēs viņu pēc nedēļas zaudējām. Tas bija milzīgs trieciens, šķita, ka nekad vairs nekas nebūs tā, kā bijis, nezināju, kā dzīvot. Bet tieši šis laiks vēl vairāk lika saprast, cik svarīgi mēs ar Raivi viens otram esam, Raivis man lika saņemties, mācīja man dzīvot tālāk. Domāju, ka varu atkal teikt, ka tiešām esmu atguvusi dzīvesprieku un cerību, ka viss drīz atkal būs tā, kā mēs abi vēlamies.

FOTO: