Aizkustinoši: māte piemin mirušo dēliņu kāzu foto

Komentāri
Aizkustinoši: māte piemin mirušo dēliņu kāzu foto

Anna Tomsone (36) izmisīgi vēlējās viņas dēla Leika būšanu līdzās viņas kāzu dienā. Diemžēl vien dažus mēnešus pirms kāzām astoņgadīgais zēns pēc ilgas cīņas ar leikēmiju nomira.

Lai pieminētu viņu, Anna lūdza fotogrāfei Breidijai Endželai (Brady Angel) fotogrāfiju pēcapstrādē iekļaut arī Leiku. “Lai arī mana ģimene nekad nebūs pilnā sastāvā uz Zemes, mēs visi kopā būsim debesīs,” tā Anna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es zinu, ka dienā, kad precējāmies, Leiks uz mums raudzījās no debesīm. (..) es jutu viņa klātbūtni tajā dienā un biju laimīga.”

Fotogrāfiju rezultāts liek ietrīsēties dvēseles dziļākajām stīgām. Patiesi, skaisti, emocionāli un mīļi.

Foto: aizkustinoši foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl