Komentāri
Aizkustinoši: filmas Piezīmju grāmatiņa romantiskākie citāti

Visu mīlētāju dienā, 14. februārī, Kanāls 2 piedāvā noskatīties vienu no visu laiku romantiskākajām filmām Piezīmju grāmatiņa.

Nabadzīgs un kaislīgs puisis iemīlas bagātā meitenē un sniedz viņai brīvības sajūtu, taču abus izšķir sociālais stāvoklis. Galvenajās lomās Raiens Goslings un Reičela Makadamsa. Mūsdienās kāds vecs vīrs (Džeimss Gārners) pansionātā lasa stāstu vecai sievietei (Džīna Roulendsa). Stāsts vēsta par jauniem mīlētājiem Eliju Hamiltoni (Reičela Makadamsa) un Noa Kalounu (Raiens Goslings), kuri satiekas karnevāla laikā. Jauniešus izšķir Elijas vecāki, kuriem nepatīk Noa nabadzīgā ģimene, tādēļ Elijai jādodas projām. Vairākus gadus gaidījusi Noa vēstules, meitene saderinās ar izskatīgu, jaunu karavīru Lonu. Kāzu plānošana notiek pilnā sparā, taču tad Elija uzzina, ka Noa nekur nav pazudis, un viņas jūtas pret puisi joprojām ir tik pat spēcīgas.

Foto

Spilgtākie filmas citāti

Es neesmu nekas īpašs, esmu vienkāršs vīrietis ar vienkāršām domām un vienkāršu dzīvi… Bet es esmu mīlējis otru ar visu sirdi un dvēseli, un man ar to ir pieticis.

Ja tu esi putns, es esmu putns!

Skaistākā mīlestība ir tā, kas atmodina dvēseli un liek mums tiekties pēc kaut kā vairāk, tā kas iededz uguni mūsu sirdīs un rada mieru, un tādu mīlestību tu man spēj sniegt.

Tās nebija beigas. Es vēl nebiju ticis pāri.

Tas nebūs viegli. Tas būs ļoti grūti, mums būs jāstrādā pie tā katru dienu, bet es to gribu, tevis dēļ. Es gribu tevi mūžīgi, katru dienu. Tu un esi… katru dienu.

Tā tur ir mana sirsniņa. Vienalga, kur viņa būtu, tās būs manas mājas.

Kad tu pārstāsi domāt par to, ko vēlas citi? Ko gribi tu?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl