Aizkustinoši! Bildinājums kameras priekšā – lielākais izaicinājums dzīvē

1 komentārs

Raidījuma Bez tabu 15 gadu dzimšanas dienai par godu tā veidotāji kopā ar saviem drosmīgajiem skatītājiem metās izaicinājumu virpulī. Visaizkustinošākais un, savā ziņā arī pārdrošākais, izaicinājums bija Raita LIELAIS SOLIS – mīļotās meitenes Maijas bildināšana Bez tabu kameru priekšā.

Bildinājuma gatavošanā iesaistījās visa Bez tabu komanda, bet ar saviem padomiem neskopojās kāzu organizatori ”Kāzu Aģentūra”. Kopā ar raidījuma vadītāju Egonu Reiteru Raitis devās izvēlēties saderināšanās gredzenu. Maijai vislabāk patīk pilsētvides atmosfēra, fuksiju rozā krāsa un hortenzijas – šīs nianses, kuras sarunā ar Raiti noskaidroja pieredzējusī kāzu organizatore Dace Miezīte, tika ņemta vērā lielā notikuma sagatavošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO.  Bez tabu komanda iekārto izaicnājuma vietu

”Bez tabu: Dzīves smalkumi” raidījuma vadītāja Ērika Palkavnieka uzdevumā tika sazvanīta Maija, lai uzaicinātu viņu piedalīties dzīves smalkumu reklāmas klipa filmēšanā. Maija, nesajūtot nekādus zemūdens akmeņus, piekrita.

FOTO. Maija ir ieradusies un izmēģina “klipa filmēšanas sākumu”

Raitis Skaties.lv/Sievietei atklāja, ka bijis uztraucies jau nedēļu pirms bildinājuma, tādēļ lieti noderējis Daces Miezītes ieteikums – lielu daļu no sakāmā ierakstīt audio ierakstā  un brīdī, kad dosies pie Maijas – atskaņot. Arī jubilejas raidījuma studijā valdīja pozitīva saspīlējuma gaisotne, gaidot Maijas atbildi.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl