Aizbaidi vīrieti! Visu laiku dīvainākie seksa padomi

Komentāri
Aizbaidi vīrieti! Visu laiku dīvainākie seksa padomi

Mēs visas reiz esam lasījušas žurnālus, kuros tiek mācīts, kā pareizi apmierināt vīrieti, sevi, kā arī to, kādas seksa pozas izmēģināt, stājoties jaunās attiecībās. Šie ir visu laiku smieklīgākie un traģiskākie seksa padomi. Dāmas, spriediet pašas!

  1. Pacienājiet viens otru ar saldējumu pilnīgā tumsā. Jūs neko neredzēsiet, kas nozīmē to, ka būs vairāk jāpiestrādā ar mēli, lai izkusušo šmuci savāktu. Ja tavam vibratoram nosēdušās baterijas, izmanto elektrisko zobu birsti vai telefona vibrējošo režīmu.
  2. Ieraksti savu balsi nākamreiz, kad apmierināsi sevi. Kādā dienā pajautā mīļotajam, vai viņš vēlas dzirdēt to, kas sagaida jūs šovakar. Nosūti viņam šo audio failu.
  3. Turi uz naktsskapīša beisbola (jā, beisbola) bumbiņu. Kad viņš ir augšpusē, tā vietā, lai skrāpētu viņa muguru, izmanto beisbola bumbiņu.
  4. Iemērc savas krūtis zemeņu vai šokolādes mērcē, pēc tam braukā ar tām pa viņa ķermeni un visu garšīgo nolaizi.
    Nedaudz ieber piparus mīļotā nāsīs, pirms viņš sasniedz orgasmu. Deguna kņudēšana un šķaudīšana līdzinās orgasmam.
  5. Iemet mīļotā zeķes mikroviļņu krāsnī uz divdesmit sekundēm, pēc tam iepliķē viņu ar tām.
  6. Iedur ar dakšiņu dažādās mīļotā erogēnajās zonās, piemēram, mugurā un dibena vaigos.
  7. Saslapini viņa seju ar alu. Šajā dzērienā ir vielas, kas uzlabo ādas elastīgumu. Tas tev nav jāsaka, pasaki, ka vienkārši izbaudi viņa “alīgo” seju.
  8. Kad veic minetu, aptin savu matu gumiju ap mīļotā locekli. Viņš aiz baudas nezinās kur likties (…tiesa gan, viņš gribēs nolikt tevi malā. Uz visiem laikiem.)

Foto: šīs vīriešu biksītes aizbaidīja mūs…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lasi vēl