Aija Dembovska atklāj savus skaistuma knifiņus un kosmētikas minimumu

33 komentāri
Aija Dembovska atklāj savus skaistuma knifiņus un kosmētikas minimumu
VLADISLAVS PROŠKIINS, F64

Šovu zvaigznes Aijas Dembovskas dzīvē šobrīd rit ļoti piesātināts posms – viņa nodevusies karjerai un strādās pat Ziemassvētkos un Jaungadā. Kā visā šajā skrējienā viņai izdodas saglabāt sievišķību? Sarunā ar Skaties.lv Aija atklāj savus skaistuma knifiņus un iecienītos kosmētikas līdzekļus.

Kā Skaties.lv atklāj Aija, viņa lielu nozīmi piešķir sakoptām rokām – tas viņai svarīgi darbā.

‘’Esmu atradusi lielisku manikīra meistari, kura atrodas Slokā. Es pieaudzēju nagus un nevaru bez spīdumiem, un šī meistare lieliski īsteno to, ko vēlos. Darbā man allaž jābūt sakoptām rokām, tāpēc manikīru apmeklēju regulāri.

Kosmētiku gan lietoju ļoti minimāli. No rīta uzklāju BB krēmu, viegli ietonēju plakstiņus ar ‘’Max Factor’’ acu ēnām, un man ir iepaticies sarkanais lūpu spīdums no ‘’Max Factor’’,’’ savu skaistumkopšanas minimumu atklāj Aija.

Pie stilistiem viņa nav vērsusies, pati izvēlējusies kaislīgi sievišķīgos toņus grimam.

Aija uzskata, ka āda pati spēj nodrošināt sevi ar visu nepieciešamo, un dažādi krēmi un serumi ir lieki.

‘’Nekādus krēmus nelietoju, vispār neko. Man neko neprasās, vienīgais krēms, ko lietoju, ir roku krēms ziemā, lai pasargātu tās no sala. Tas arī viss,’’ tā Aija.

Šovasar Aija pamainīja savu imidžu, no melnu matu īpašnieces kļūstot par rudmati. Matus zvaigzne kopj un krāso pati.

Aija atklāj triku – ja vēlies regulāri saņemt komplimentus par matiem, variē ar toņiem! Viņa pati izvēlas ‘’Palette’’ firmas sarkanos toņus, ik reizi mazliet pamainot.

‘’Ja vēlas košāku toni, pirmo reizi krāsojot, matus vispirms izbalina. Tad uzreiz ieklāj toni. Pēc tam pietiek piekrāsot saknes, balināšanu vairs nevajag,’’ pamāca Aija.

Ar skaistuma salonu apmeklēšanu zvaigzne neaizraujas, bet, ja gribas sevi palutināt, izvēlas SPA. ‘’Citreiz patīk pa ūdeņiem, baseiniem,’’ stāsta skaistule.