Agnese Zeltiņa sveic meitu dzimšanas dienā, publiskojot pārdomas par atvasi

Agnese Zeltiņa sveic meitu dzimšanas dienā, publiskojot pārdomas par atvasi
INSTAGRAM

22.septembrī aktrises, rotu meistares Agneses Zeltiņas meita Marija Romija svin savu 27 dzimšanas dienu. Svētkos Agnese publisko pārdomas par meitu un atklāj, ka atvase ir viņas padomdevēja un skolotāja.

Marijai dzimšanas diena un abas vārda dienas ir 22 datumā, tātad skaitlim 22 ir liela nozīme jaunās sievietes dzīvē.

Foto: Agnese un Marija Zeltiņas žilbina vasarīgās kleitiņās

View this post on Instagram

Mūsu šīsdienas jubilāre @marijazeltina ❤️ Skaitlim 22 Marijas Romijas dzīvē vienmēr bijusi īpaša nozīme, arī abas vārdadienas ir 22.datumos. Tad nu visu laiku es kā mamma esmu centusies saprast – kas viņa īsti ir – Jaunava vai Svari, jo pats datums ir šo abu zīmju robežšķirtne ?♍️♎️Šķiet, ka šajā jaunajā sievietē tomēr apvienojušās abas divas zīmes – ārkārtīgi liels prasīgums un kriticisms pret sevi un citiem, ambīcijas, darbaspējas plus punktualitāte, precizitāte un saimnieciskums. No otras puses – Svaru estētisms ik lietā kas tiek darīta – vai tas būtu ģimenes brokastu galds, meitas pusdienu kastīte vai naktī pēc mācību dienas cepta kūka 🍰- stils, gaume un skaistums visā, kas tiek pašas rokām radīts jau no 14 gadu vecuma. Ja mēs bērnībā pirkām džinsus, tad, kamēr atradām īstos, bija jāuzmēra … nu vismaz 20 pāri, jo bija jābūt drošai, ka atrasti visvisvislabākie👖Visam vienmēr jābūt perfekti un kā mēs zinām, perfekcionisms arī pašiem labākajiem un gudrākajiem perfekcionistiem dažkārt kļūst par grūtu…👌Mana meita ir gan mana skolotāja, gan mans padomdevējs. Un vispār man ļoti patika viena mūsu laba paziņas komentārs, kuru satikām Dzintaru koncertzālē, kad abas ar Mariju Romiju apsēdāmies viņam blakus. Viņš paskatījās uz mums, pasmaidīja un jokojot teica : ” Zini, Agnese? Vispār jau Tava meita Marija ir daudz jaunāka, smukāka un smieklīgāka par Tevi!”🙈🙈🙈Kas man kā mammai bija visskaistākais kompliments. Mūsu bērniem tādiem ir jābūt! ❤️❤️❤️ Neapstājies pie sasniegtā, Tavām iespējām nav robežu un sapņiem limitu! Paldies, ka izvēlējies mani! 🙏🏼💎Laimi, laimi, laimiiii!🎂🍾🥂Mēs esam te, lai sniegtu Tev atbalstu.Mēs esam blakus.💋

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on

Marija Zeltiņa atradusi veidu, kā atteikties no iecienītajiem makaronu ēdieniem

Agnese cenšas saprast, kas ir Marija – jaunava vai svari, jo dzimšanas diena ir abu šo zodiaka zīmju robežšķirtne.

”Šķiet, ka šajā jaunajā sievietē apvienojušās abas divas zīmes – ārkārtīgi liels prasīgums un kriticisms pret sevi un citiem, ambīcijas, darbaspējas, punktualitāte, precizitāte un saimnieciskums. No otras puses – svaru estētisms ik lietā, kas tiek darīta. Vai tas būtu ģimenes brokastu galds, meitas pusdienu kastīte vai naktī cepta kūka. Stils, gaume un skaistums visā, kas tiek pašas rokām radīts jau no 14 gadu vecuma,” par meitu raksta Agnese.

Agnese atceras, ja jubilāre bērnībā pirka džinsus, tad, kamēr atrada īstos, bija jāuzmēra vismaz 20 pāri. Marijai bija jābūt drošai, ka atrasti visvisvislabākie.

Visam Marijas acīs vienmēr jābūt perfekti, un, kā visi zina, perfekcionisms arī pašiem labākajiem un gudrākajiem perfekcionistiem dažkārt kļūst par grūtu.

“Mana meita ir gan mana skolotāja, gan mana padomdevēja. Neapstājies pie sasniegtā, tavām iespējām nav robežu un sapņiem limitu! Paldies, ka izvēlējies mani! Laimi, laimi, laimi! Mēs esam te, lai sniegtu tev atbalstu. Mēs esam blakus,” Agnese nobeidz ierakstu.

View this post on Instagram

Šodien ir mana Dzimšanas diena!💃🏼 Jau no paša rīta es saņemu sveicienus no Jums! Vēlējos pateikt sirsnīgu paldies par to! ❤️Mani draugi ir mans zelts! Lai gan pēdējais gads man nav bijis viegls un jutos kā braucot pa amerikāņu kalniņiem 🎢 (te dzīve mani svieda uz augšu,te lejā) … Neskatoties uz visu es esmu ļoti laimīgs cilvēks,jo man pieder viss,kas ar mani ir noticis un man vienmēr apkārt bijuši labi cilvēki-sargeņģeļi ,kas man devuši daudz mīlestības un atbalsta! Novēlu visiem labu veselību, mīlestību pret sevi un pasauli sev apkārt,kā arī neatlaidību piepildot savus sapņus !💫 P.S. Savu Dzimšanas dienu sagaidīt #laterracerouge bija īsts magic!🍇🍇🍇

A post shared by Marija Zeltiņa (@marijazeltina) on

Marija Zeltiņa atklāj savas ideālās rabarberu plātsmaizes recepti

Pati Marija dzimšanas dienā raksta, ka pēdējais gads viņai nav bijis viegls, viņa jutusies, kā braucot pa amerikāņu kalniņiem – te dzīve viņu sviedusi uz augšu, te uz leju.

Neskatoties uz visu, es esmu ļoti laimīgs cilvēks, jo man pieder viss, kas ar mani ir noticis un man vienmēr apkārt bijuši labi cilvēki – sargeņģeļi, kas man devuši daudz mīlestības un atbalsta! Novēlu visiem labu veselību, mīlestību pret sevi un pasauli sev apkārt, kā arī neatlaidību – piepildot savus sapņus,” raksta Marija.

Marija Zeltiņa aizdomājas, vai sievietes vieta ir virtuvē?