Agnese Zeltiņa dalās intīmās pārdomās par vientulību

6 komentāri
Agnese Zeltiņa dalās intīmās pārdomās par vientulību
INSTAGRAM

Aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa, kura zināma arī kā bieža saviesīgo pasākumu viešņa, atzinusies, ka patiesībā būt cilvēkos viņai nekad nav bijusi izteikta vēlme. Vietnē ”Instagram” Zeltiņa publiskojusi pārdomas par savām attiecībām ar vientulību.

Kā saviem atbalstītājiem atklājusi Agnese Zeltiņa, jau no mazotnes viņa jutusies kā autsaiders, kuru masu pasākumi un aktivitātes baros nav saistījuši.

“Vienatne dažkārt mēdz būt ievads vientulībai. Tā pieradina pie sevis,” raksta aktrise.

Vientuļa un iztukšota viņa jūtas arī pēc galvenās lomas nospēlēšanas lielajā zālē, kur pēc izrādes viņai aplaudējis tūkstotis skatītāju.

”Tu dodies kājām uz mājām no vietas, kur tikko piedzīvoji izkāpinātas emocijas, gradācijās, kuras tavi skatītāji, iespējams, iztērē gada laikā, un jūties tik sasodīti tukšs un vientuļš.

Un nevis tāpēc, ka būtu bijusi slikta izrāde vai kaut kas neizdarīts. Nē, vienkārši esi atdevis tik ļoti daudz, ka tevis vairs nav. Un tad tu atkal sāc atjaunoties un lēnītēm liec sevi kopā, soli pa solim, domu pa domai,” raksta aktrise.

Pat esot attiecībās ar kādu, viņa jūtas vientuļa. Šādas sajūtas pārņem, apmeklējot romantiskus notikumus, piemēram, kāzas vai koncertus.

”Esot kompānijās, kur apkārt ir pāri, skan saldas melodijas un tu esi viena, kļūst pasmagi, neslēpšu. Vienkārši ir brīži, kurus labāk baudīt divatā, un tādi, kurus pilnīgi noteikti jāizdzīvo vienam,” klāsta Zeltiņa.

”Es esmu jutusies viena pat līdz tādai pakāpei, ka nepiederīga pasaulei, sociumam, pat nepiederīga sev. Visādi ir bijis.

Dažreiz vientulības sajūta vienkārši nemanāmi piezogas un sākas sevis žēlošana. Jo tajā brīdī jau liekas, ka nepāries, tās sāpes sirds un saules pinuma rajonā, tā nevajadzīguma, izmisuma un bezcerības sajūta ir tik visaptveroši postoša.

Un tad paiet laiks un atlaiž, arī tā vienkārši – kā saņēma, tā atlaiž,” tā Agnese.

Taču ir lietas, ko viņai nepatīk darīt vienai, piemēram, doties vakariņās ārpus mājas vai uz kino, teātra izrādi.

Aktrises personiskās pārdomas vietnē ”Instagram” iemantojušas lielu ievērību un tās aizkustinājušas arī sabiedrībā zināmus ļaudis – aktrisi Sandru Kļaviņu, TV dīvu Dagmāru Leganti un mūziķi un ielu vingrotāju Kasparu Zlidni.

View this post on Instagram

Varu teikt, ka es jau no mazotnes esmu diezgan liels ”outsaiders un vientuļais vilks”. Mani nekad nav saistījuši masu pasākumi vai aktivitātes baros. Man nekad nav bijis garlaicīgi vienai vai izteikta vēlme atrasties starp cilvēkiem. Es to pat īsti nevaru izskaidrot. Taču ir viena iezīme, kas mani raksturo – ir lietas, kuras man pilnīgi noteikti nepatīk darīt vienai, piemēram doties vakariņās ārpus mājas vai uz kino, teātra izrādi.Bet tas tāds ievads , vienatne dažkārt mēdz būt ievads vientulībai.Tā pieradina pie sevis. Es šad un tad precīzi atceros vienas un tās pašas sajūtas… vakars, tikko nospēlēta galvenā loma lielās zāles izrādē… mājās tevi gaida ģimene… bet tu iznāc no teātra, kurā tev tikko ir plaudējis tūkstotis skatītāju, tu dodies ar kājām uz mājām… no vietas, kur tikko piedzīvoji izkāpinātas emocijas, gradācijās, kuras tavi skatītāji iespējams iztērē gada laikā, un jūties TIIIK sasodīti tukšs un vientuļš. Un nevis tāpēc, ka būtu bijusi slikta izrāde vai kaut kas neizdarīts … nē…vienkārši esi atdevis tik ļoti daudz, ka tevis vairs nav. Un tad tu atkal sāc atjaunoties un lēnītēm liec sevi kopā, soli pa solim, domu pa domai. Es piemēram jūtos vientuļa, kad kautkāpēc, pat attiecībās esot, man iznāk būt kādos romantiskos notikumos, piemēram kāzās vai koncertos.Esot kompānijās, kur apkārt ir pāri, skan saldas melodijas un tu esi viena, kļūst pasmagi, neslēpšu. Vienkārši ir brīži, kurus labāk baudīt divatā, un tādi, kurus pilnīgi noteikti jāizdzīvo vienam.Es esmu jutusies viena pat līdz tādai pakāpei, ka nepiederīga pasaulei, sociumam, nē… pat nepiederīga sev. Visādi ir bijis. Dažreiz vientulības sajūta vienkārši nemanāmi piezogas un sākas sevis žēlošana.Jo tajā brīdī jau liekas, ka nepāries, tās sāpes sirds un saules pinuma rajonā, tā nevajadzīguma, izmisuma un bezcerības sajūta ir tik vis- aptveroši postoša. Un tad… paiet laiks un atlaiž… arī tā vienkārši… kā saņēma, tā atlaiž. Saka, ka cilvēks nav vientuļa sala. Es domāju, ka ir dažādi cilvēki. Ir tādi, kurus viņu pašu raksturs ar laiku norobežo no citiem… tādi, kas tik paniski baidās no vientulības, ka nespēj izveidot neko ilglaicīgu un dodas no viena pie otra. ..turpinājums sekos.

A post shared by Agnese Zeltiņa (@actressagnesezeltina) on

6 komentāri