Absurds! Mātei jāmaksā nauda, lai pēc dzemdībām varētu pašas mazuli uzguldīt uz vēdera!

15 komentāri
Absurds! Mātei jāmaksā nauda, lai pēc dzemdībām varētu pašas mazuli uzguldīt uz vēdera!

Dzemdības ir viens no lielākajiem un svarīgākajiem brīžiem sievietes mūžā. Tā ir neaptverama dzīves pieredze, ko sieviete var iegūt, un mēs, māmiņas, esam gatavas uz visu, lai tikai savu pirmdzimto turētu rociņās. Kādai sievietei dzemdības paliks atmiņā uz visu mūžu.

Ilgi gaidītais brīdis, ka beidzot ieraudzīsi pašas bērniņu ir emocionāls un pasakains, bet, vai tu būtu gatava maksāt papildus, lai varētu turēt pašas bērnu? Kāda sieviete to ir izdarījusi, un par šādu iespēju ir samaksājusi 39,95 ASV dolāru.

Interneta vietnē Twitter.com klejo izrakstīts rēķins, kurā ir labi saskatāmas sīkas detaļas, un viena no tām ir papildu maksa par to, lai sieviete, pēc dzemdībām varētu savu mazuli uzguldīt sev uz vēdera, ko dēvē arī par Skin to skin. Vai tu būtu gatava par ko tādu maksāt?

Foto

Foto

TOP komentāri

 • Tino
  +3 +3 0

  Tino

  Traģikomiski, ka kvīts nosaukumā bērniņa nolikšana uz mātes punča ir smalki nosaukta par SERVISU!
 • Svetlana Oliņa
  +3 +3 0

  Svetlana Oliņa

  Pie reizes varēja aprēķināt, cik viņi samaksā dzemdētājai, kuras bērnu nesatvēra, bet gan "nokritināja" uz flīžu grīdas... (rādās, ka tas notika pa velti!)
 • Es

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl