Ābeļziedi Tavai veselībai

Komentāri

2. Tonizējošs dzēriens ledusskapī

2/5

Kamēr Tu staigā pa dārzu priecādamās par skaistumu un baudīdama smaržu, ko dāvina mums ziedošās ābeles – savāc ābeļziedu ziedlapiņas tējai. Tad iegūsi vitamīnu koncentrātu, gan nomierinošu un sāpes mazinošu dzērienu.

Ābeļziedu tēja

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Vienu tējkarotīti kaltētu ābeļziedu lapiņu aplej ar glāzi verdoša ūdens. Ļauj ievilkties aptuveni 10 minūtes. Tēja palīdzēs relaksēties pēc nogurdinošas darba dienas.

2. Tonizējošs dzēriens ledusskapī

2/5
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl