9 veidi, kā izmantot rokas skūpsta laikā

Komentāri
9 veidi, kā izmantot rokas skūpsta laikā

Skūpstīšanās sagriež mūsu pasauli kājām gaisā. Mūs pārņem absolūta laimes sajūta neatkarīgi no skūpsta ilguma. Lai arī tavai mēlei un lūpām ir lielākā nozīme šā procesa laikā, nedrīkst atstāt rokas novārtā. Pēdējā lieta, ko vēlies darīt, ir stāvēt kā stabam skūpsta laikā, tāpēc Skaties.lv sadaļa Sievietei piedāvā iepazīties ar 9 lieliskiem padomiem, kā izmantot savas rociņas.

Satver viņa rokas

Tajā visā ir kaut kas maģisks. Tādā veidā tu apliecini partnerim, ka vēlies būt viņam tuvāk. Gribi pieskarties un  parādīt savu mīlestību.

Pieskaries viņa krūtīm

Ne vien mūsu krūtis ir jutīgā zona, bet arī vīriešiem tā ir viena no erogēnajām zonām. Nav svarīgi – apģērbti vai nē, bet tu vari atļauties pabraukāt ar saviem pirkstiem augšup un lejup pa viņa krūtīm. Dari to maigi un saudzīgi.

Spēlējies ar viņa matiem

Lai padarītu skūpstu īpaši kaislīgu, slidini savus pirkstus cauri viņa matiem. Kulminācijas brīdī tos nedaudz, atceries, NEDAUDZ parausti.

Pieskaries viņa sejai

Skūpsta laikā droši vari ar savām plaukstām pieskarties viņa vaigiem. Neaizmirsti par pieskārieniem lūpām.

Kontrolē viņa pieskārienus

Ja nejūties ērti kādā brīdī, ņem viņa rokas un novieto tās uz sava ķermeņa, kur vien vēlies. Ja vēlies nedaudz uguntiņas, novieto tās uz sava dibena, ja tomēr vēlies ko maigāku, tad ļauj viņam pieskarties tavai sejai un matiem.

Pievērs uzmanību erogēnajām zonām

Kakls un ausis ir, iespējams, seksīgākā un jutekliskākā vieta, kur pieskarties skūpsta laikā. Paspēlējies ar saviem pirkstiem – maigi pamasē viņa ausu ļipiņas.

Apskauj viņu

Pavisam vienkārši – vēlies piekļaut mīļoto tuvāk sev? Apskauj viņu! Apķer viņa muguru. Tavs žests būs nepārprotams – tu patiešām esi viņā iemīlējusies!

Uzbudini viņu

Ja vēlies skūpstu pārvērst par kaislīgu nakti, tad viss, kas tev jādara, ir jārīkojas ar savām rociņām. Slīdi zemāk pa viņa ķermeni, līdz satiksi viņa draudziņu. Pie tā arī paliec. Tālāk tu jau zini, kas jādara.

Izģērb viņu

Esot mājās, kas gan var būt labāks par partnera izģērbšanu. Skaidrs, ka neviens kaislīgs skūpsts nepaliek bez laimīgām beigām. Meties viņu izģērbt, un tu būsi pārsteigta, cik ļoti tas viņu uzbudinās.

Foto: vai esi ievērojusi, kā izmanto savas rokas?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl