Deviņas smaržas un ēdieni, kas uzbudina

Komentāri
Deviņas smaržas un ēdieni, kas uzbudina

Domājot par šīm specifiskajām smaržām un ēdieniem, tev radīsies ne tikai apetīte, bet arī uzbudinājums! Noskaidro deviņas smaržas un ēdienus, kas vienā acumirklī uzbudinās partneri.

Vaniļa

Mīļās dāmas, nost ar seksīgu apakšveļu! Vaniļas aromāts ir viens no tiem, kas ļoti uzbudina vīriešus, tā kā atliek vien izvēlēties savas smaržas ar nedaudz vaniļas saldi reibinošo piesitienu. Vaniļa ir nomierinoša un eiforiska.

Rozes

Sievietes dievina rozes, bet vai zināji, ka jau izsenis rožu aromāts tiek pievienots mīlas eliksīram? Tās satur feniletilamīnu – ķīmisko vielu, kas izraisa dopamīna atbrīvošanos baudas centros. Rozes ir ne tikai skaistas!

Bietes

Daži bietes dēvē par “dabas viagru”. Bietes satur boru, kas stimulē seksuālo hormonu izdalīšanos. Ja vēlies iekārdināt vīrieti, vakariņās pagatavo biešu salātiņus.

Pačūlija

Pačūlija tiek izmantota eļļai, kas ir ļoti pazīstama Indijā. Tiek uzskatīts, ka pačūlija atmodina seksuālo enerģiju. Kas ir interesanti – tā ir neoficiāla TOP smarža hipiju ērā.

Foto:

Banāni

Banāns noteikti ir velnišķīgi seksīga izskata auglis, bet to sastāvā ir uzturvielas, kas producē seksuālo hormonu izdalīšanos.

Ingvers

Kas attiecas uz ingveru – tas palielina seksuālo “drošsirdību”, un tam piemīt asinsrites veicināšanas īpašības. Starp citu, ingvers labi garšo ar dažādiem alkoholiskajiem dzērieniem, tāpēc nākamajā randiņā zināsi, ko pasūtīt laimīgās stundas laikā. :)

Avokado

Avokado satur E vitamīnu, kas saistās ar jaunības sparu un enerģijas pieplūdumu. Dāmas, ne vien veselīgi, bet arī palīdzēs intīmajā dzīvē.

Vīģes

Ir konstatēts, ka vīģes palielina seksuālo izturību. Ir valstis, kurās rīsu vietā jaunlaulātie met tieši vīģes. Starp citu, Ieva Ēdenes dārzā pārtika no vīģēm. Vai tev neveidojas asociācijas ar čūskām? :)

Jasmīns

Jasmīns ir viena no pamatsastāvdaļām ikvienām smaržām. Jasmīns tiek asociēts ar kaut ko seksīgu un juteklisku, tāpēc nav brīnums, ka vīrieši šo ziedu smaržu spēj atšķirt no citām.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl