9 pazīmes, ka tev klājas lieliski, lai gan pašai tā nešķiet

Komentāri
9 pazīmes, ka tev klājas lieliski, lai gan pašai tā nešķiet

Atzīsim, dzīve ne vienmēr ir rožu dārzs. Iespējams, tu nesen esi zaudējusi darbu vai arī piedzīvojusi šķiršanos un tas ietekmējis tavu dzīvi, tomēr pēc šīm pazīmēm vari secināt, ka tev nemaz tik slikti neiet.

Tu dzīvo un mācies

Neviens nav teicis, ka dzīvē ies viegli. Tomēr uztver savas neveiksmes kā lielisku mācību. Dzīve noteikti tev ir pataupījusi ko labu, jo ikviena tuneļa galā ir gaismā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tev ir gulta, kurā gulēt

Tev ir jumts virs galvas! Tas jau ir daudz! Tāpēc priecājies par to, ka naktī vari aizmigt siltumā un sausumā.

Tu uzlabo sevi ik dienu

Ja tu nedomā par neveiksmēm, kas piedzīvotas, bet ceri uz labāku nākotni, tu sevi motivē pareizā virzienā – ar labām domām mēs piesaistām mīlestību un veiksmi.

Tev ir algots darbs

Ja tu strādā un veido karjeru, tev ir palaimējies. Pat ja tas nav tavs sapņu darbs, tas ir lielisks sākums kaut kam lielam. Turpini meklēt iespējas! Ar smagu darbu tu vari sasniegt visu!

Tu izglīto sevi

Šajā laikmetā tu vari iemācītos jebko, ko vēlies. Zināšanas ir patiesi liela dāvana un spēks!

Tu esi paēdusi

Iespējams, šī ir visnenovērtētākā lieta par kuru aizdomājamies reti. Iedomājies, cik daudziem cilvēkiem uz pasaules nav ko ēst vai dzert.

Tu zini, kā tas ir – iemīlēties

Iemīlēšanās… Iespējams, skaistākā lieta pasaulē! Viss tavs ķermenis reaģē uz to – izbaudi! Tā ir ļoti skaista sajūta.

Tev ir ūdens, kurā mazgāties

Pasaulē ir simtiem miljonu cilvēku, kam nav piekļuves tīram ūdenim. Ja tev ir tā fantastiskā iespēja staigāt tīrās drēbēs un nomazgāties dienas beigās, tu esi patiešām laimīga!

Tev ir sapnis

Lai vai kāds tas būtu, tev ir sapnis! Tev ir visas iespējas to piepildīt. Nepadodies pie pirmās neveiksmes, vizualizē savus kvēlākos sapņus un pieturies pie tiem! Sapņi ir lieliska motivācija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl