9 lieliski iemesli, kāpēc nesteigties ar precēšanos

Komentāri
9 lieliski iemesli, kāpēc nesteigties ar precēšanos

Vai arī tu esi ievērojusi, ka pēkšņi visus pārņēmis kāzu “bums”? Tā vien šķiet, ka visas tavas draudzenes viena pēc otras precas. Tomēr, ja tu esi viena no tām, kurai pilnībā apmierina attiecības, kas nav apstiprinātas uz papīra, neuztraucies – ar tevi viss ir kārtībā!

Skaties.lv sadaļa Sievietei atrada deviņus iemeslus, kāpēc ar laulībām nesteigties. Droši vien viens no pārliecinošākajiem argumentiem ir tas, ka daudzas no mums nejūtas nobriedušas laulības dzīvei, kā arī nezina, vai šī brīža partneris ir vienīgais un īstais. Nepārdzīvo, ja šovakar kārtējo reizi iejutīsies līgavas māsas lomā, mēs nekad nevaram zināt, kad sastapsim savu mīlestību. Un, hei, ir tik daudz pāru, kas dzīvo laimīgi kopā, neesot oficiāli apstiprinājuši savas attiecības. Lūk, deviņi iemesli, kāpēc nesteigties ar kāzām!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl