9 iedvesmojoši padomi, kā uzlabot savu dzīvi

Komentāri

2. Treniņš, kas maina domāšanu

2/10
Foto: Flickr.com/trazomfreak

Foto: Flickr.com/trazomfreak

Iemācies pamanīt likumsakarības

Lai restartētu dzīvi un neatkārtotu vienus un tos pašus negatīvos scenārijus, izšķirīgās situācijās piefiksē savas domas, emocijas, ķermeņa reakcijas un darbības. Piemēram, tu gribētu virzīties pa karjeras kāpnēm, bet neuzdrošinies, jo tev ir pārmērīgas bailes no publiskas uzstāšanās. Šīs bailes tevi paralizē. Lai saprastu, kas notiek, piefiksē, ko tu domā pirms uzstāšanās. Vai tevi pavada bailes – “Ārprāts, visi redzēs, ka esmu satraukusies!” vai “Visi pamanīs, ka es daudz ko nezinu”? Piefiksē, vai jūti nelielu satraukumu vai jau paniku? Kādas ir tava ķermeņa reakcijas – sausa mute, svīšana, sirdsklauves? Un kā tu rīkojies? Vai centies no apkārtējiem par katru cenu slēpt satraukumu vai varbūt izlikties, ka visu zini? Šādā veidā sevi novērojot, tu vari pamanīt likumsakarību – ka doma, kas ir kļūdaina (visi apkārtējie uz tevi vien koncentrēsies un tevi nesaudzīgi vērtēs), noved pie tā, ka ķermenis saspringst un tā reakciju dēļ tu patiesi vari izgāzties. Tu izgāzies nevis tāpēc, ka citi ierauga tavu nekompetenci, bet tāpēc, ka pati sevi pirms uzstāšanās esi uzvilkusi.

2. Treniņš, kas maina domāšanu

2/10
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl