Viena no pašmāju populārākajām “Instagram” mammām Dace Alpa publicējusi aizkustinošu video, kurā parādīta viņas grūtniecība ar dēliņu Valteru.

Šāda veida “time lapse” video, kurus uzņem topošās māmiņas, pēdējā laikā ieguvuši īpašu popularitāti un sajūsmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Dace laikā, kad bija otra bērniņa gaidībās, kopā ar vīra uz mazās meitiņas palīdzību, uzņēmusi aizkustinošu video.

Mazais Valters pasaulē nāca 25. augustā.

Māmiņas Daces gaitām var sekot līdzi viņas “Instagram” kontā, bet vairāk par citām pašmāju lieliskajām māmiņām uzzini šeit!

Video

Portāls Skaties.lv jau iepriekš ir veidojis rakstu sēriju par foršākajām Latvijas “Instagram” mammām. Interviju ar Katrīni Saulieti, divu bērnu māmiņu, kā arī 22 gadus veco Jolantu Kartašovu, kura audzina deviņus mēnešus vecu meitiņu un ir dvīņu gaidībās, vari lasīt šeit!

Foto: pašmāju “Instagram” super-mamma Katrīne Sauliete

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl