9 frāzes, ko neteikt grūtniecei

1 komentārs
9 frāzes, ko neteikt grūtniecei

Grūtnieču hormoni ir vēl trakāki nekā pusaudžiem! Topošās māmiņas mēdz būt neprognozējamas, kašķīgas un pat trakas, tāpēc, ja nevēlies viņas satrakot, vienkārši izvairies no šiem jautājumiem un frāzēm.

Es drīkstu paglaudīt tavu puncīti?

Šis jautājums ir topa pirmajā vietā, kuru visas grūtnieces uzskata par kaitinošāko no visiem jautājumiem, ko vari pajautāt. Lūdzu, neaiztiec mani, un es uz tevi nekliegšu, sarunāts? Kā būtu, ja es pienāktu pie tevis un jautātu, vai drīkstu pabraukāt pa tavu punci?

Vai tas bija plānoti?

Nē, nebija. Pat ja būtu, kāda tev daļa? Guļamistabas aktivitātes lai paliek katra paša ziņā.

Tu esi pārliecināta, ka vēderam jābūt TIK lielam?

Grūtnieces pieņemas svarā. DAUDZ. Es nezinu, kas notiek ar manu ķermeni, katrai sievietei grūtniecība ir citādāka, tāpēc, lūdzu, vienkārši ļauj man šo procesu izbaudīt.

Manuprāt, tev piedzims…

Klau, tu esi gaišreģis? Neizsaki savu prognozi. Šādas sarunas parasti ievelkas, un vienmēr visi visu zina labāk par tevi pašu. Lai gan turpini runāt, man noderētu pasnaust!

Tu drīksti kaut ko tādu nēsāt?

Topošās māmiņas velk to, ko iepriekš nēsājušas. Vai tie būtu īsi topiņi vai augstpapēžu kurpes… Ja man ir ērti, kāda tev daļa gar manu garderobi?

Tu taču to nedrīksti dzert/ēst!

Grūtnieces parasti ēd daudz vairāk nekā iepriekš, un pēkšņā vēlme pēc kaut kāda našķa ir neatņemama grūtniecības sastāvdaļa, tāpēc tā vietā, lai man pārmestu, labāk atnes no veikala to, pēc kā kāroju! Lūdzu! :)

Vai plāno nākamo?

Hei, no sākuma ļauj piedzemdēt šo! Laiks rādīs, pajautā pēc pāris mēnešiem/gadiem šo pašu jautājumu. Vai vienkārši sagaidi mirkli, kad redzi, ka atkal esmu stāvoklī.

Šis nāks par labu tavai veselībai!

… saka cilvēks, kurš pats neievēro diētu. Grūtnieces zinās labāk, ko ēst un ko nē. Galu galā, konsultācija ar ārstu un grāmatas, kā arī internets ir mana dzīves sastāvdaļa šajā gaidīšanas periodā.

Esmu tik priecīga(-s) par tevi!

Un to tu publisko savā Facebook lapā? Varbūt visai pasaulei liec manīt par to, ka esmu stāvoklī? Ieliec manu vēdera foto! Grūtnieces pašas zinās, kad ir laiks publiski pateikt, ka ir stāvoklī, ja nu vienīgi kāds jau to nav manījis vai dzirdējis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl