8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi

0 Komentāru
8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi
PIXABAY

Klāt 8. marts – diena, kad pasaulē pastiprināta uzmanība tiek pievērsta daiļajam dzimumam. Katras sievietes individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka ne tikai viņas tēla mozaīku, bet arī parāda, kā sieviete mīl, kad un kāpēc viņa piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā apkopojumā!

Auns

Impulsīva un no vīrieša neatkarīga. Ģenerālis brunčos. No partnera negaida galantumu. Pati sper pirmo, otro un visus pārējos soļus, lai uzsāktu attiecības. Meklē neatkarīgus partnerus, ar raksturu un ar mīklu. Grib lepoties ar savu pavadoni. Ambīcijas pret tiem, kurus mīl, tāpat kā pret sevi, ir milzīgas. Kaislību ugunskuram visu laiku jāpiemet malka un, ja tas izdeg, arī interese par partneri apdziest.

Spilgta un sportiska, lai visi redz labi uzturēto formu. Nesmādēs arī militāro un kovboju stilu.

8

Strēlnieks

Piedzīvojumu meklētāja, kura nav ieinteresēta ģimenes dzīvē, ātri aizraujas. Pati sev pavēlniece. Neatkarīga ar Amazones dabu. Neļaus partnerim dominēt un neļausies, lai viņu ieliek būrī, lai arī apzeltītā. Rausies ārā visiem spēkiem, tāpēc viņai jādod brīvība. Iemīlas interesantos, erudītos un neparastos vīriešos un dievina pašu medīšanas procesu.

Pēc uzbūves var būt puiciskas, kā arī masīvas, bet tvirtas un omulību izstarojušas. Svarīgi zīmoli, prestižs un novērtējums. Patīk padižoties.

Nākamais: Strēlnieks
0 Komentāru