8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi

0 Komentāru
8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi
PIXABAY

Klāt 8. marts – diena, kad pasaulē pastiprināta uzmanība tiek pievērsta daiļajam dzimumam. Katras sievietes individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka ne tikai viņas tēla mozaīku, bet arī parāda, kā sieviete mīl, kad un kāpēc viņa piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā apkopojumā!

Auns

Impulsīva un no vīrieša neatkarīga. Ģenerālis brunčos. No partnera negaida galantumu. Pati sper pirmo, otro un visus pārējos soļus, lai uzsāktu attiecības. Meklē neatkarīgus partnerus, ar raksturu un ar mīklu. Grib lepoties ar savu pavadoni. Ambīcijas pret tiem, kurus mīl, tāpat kā pret sevi, ir milzīgas. Kaislību ugunskuram visu laiku jāpiemet malka un, ja tas izdeg, arī interese par partneri apdziest.

Spilgta un sportiska, lai visi redz labi uzturēto formu. Nesmādēs arī militāro un kovboju stilu.

7

Skorpions

Bez grūtībām spēj lasīt vīriešu jūtas un sirdis, bet reti kad atklāj savējās. Jutekliska un kaislīga, kas padara viņu par greizsirdīgu būtni. Pieviltu uzticību atriebs, iedzels un nepiedos. Lepna un gracioza, spējīga nohipnotizēt jebkuru vīrieti. Nepazemojas un viņu grūti savaldzināt ar komplimentiem un glaimiem. Spēcīga intuīcija, tāpēc savu izredzēto jūt pa gabalu.

Sevis pasniegšanas stilā vienmēr jaušams jutekliskais – pieguļošs, apspīlēts, dekoltēts. Ārēji auksta, bet iekšēji karsta. Priekšroku dod tumšiem toņiem.

Nākamais: Skorpions
0 Komentāru