8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi

0 Komentāru
8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi
PIXABAY

Klāt 8. marts – diena, kad pasaulē pastiprināta uzmanība tiek pievērsta daiļajam dzimumam. Katras sievietes individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka ne tikai viņas tēla mozaīku, bet arī parāda, kā sieviete mīl, kad un kāpēc viņa piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā apkopojumā!

Auns

Impulsīva un no vīrieša neatkarīga. Ģenerālis brunčos. No partnera negaida galantumu. Pati sper pirmo, otro un visus pārējos soļus, lai uzsāktu attiecības. Meklē neatkarīgus partnerus, ar raksturu un ar mīklu. Grib lepoties ar savu pavadoni. Ambīcijas pret tiem, kurus mīl, tāpat kā pret sevi, ir milzīgas. Kaislību ugunskuram visu laiku jāpiemet malka un, ja tas izdeg, arī interese par partneri apdziest.

Spilgta un sportiska, lai visi redz labi uzturēto formu. Nesmādēs arī militāro un kovboju stilu.

6

Svari

Attiecības ir ļoti būtiskas, jo sevi personificē caur partneri. Nespēj būt viena, tāpēc grūti izšķirties un mēdz būt paralēlas attiecības. Pēc būtības romantiska un mīl radīt romantisku atmosfēru. Iemīlēšanās fāzē visu sevi ziedo attiecībām. Izteikti sievišķīga, patstāvīga, bet sirds dziļumos nepieejama ar auksti analītisku prātu.

Tipiska zīmes pārstāve vienmēr ļoti skaista un nebūt ne katru laiž savā tuvumā. Estēte sevis un savas vides pasniegšanā. Pakļaujas apkārt valdošai modes tendencei.

Nākamais: Svari
0 Komentāru