8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi

0 Komentāru
8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi
PIXABAY

Klāt 8. marts – diena, kad pasaulē pastiprināta uzmanība tiek pievērsta daiļajam dzimumam. Katras sievietes individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka ne tikai viņas tēla mozaīku, bet arī parāda, kā sieviete mīl, kad un kāpēc viņa piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā apkopojumā!

Auns

Impulsīva un no vīrieša neatkarīga. Ģenerālis brunčos. No partnera negaida galantumu. Pati sper pirmo, otro un visus pārējos soļus, lai uzsāktu attiecības. Meklē neatkarīgus partnerus, ar raksturu un ar mīklu. Grib lepoties ar savu pavadoni. Ambīcijas pret tiem, kurus mīl, tāpat kā pret sevi, ir milzīgas. Kaislību ugunskuram visu laiku jāpiemet malka un, ja tas izdeg, arī interese par partneri apdziest.

Spilgta un sportiska, lai visi redz labi uzturēto formu. Nesmādēs arī militāro un kovboju stilu.

5

Jaunava

Mīlestībā tendēta meklēt savu ideālo partneri. Augstas prasības, tāpēc labāk paliek vienas nekā samierinās ar otro šķiru. Patīk kārtīgi, tīrīgi un akurāti vīrieši. Uzticīgas. Lieliski valda pār emocijām un reti, kad tās demonstrē. Atver sirdi tam vīrietim, kuram uzticas. Bet vēlas, lai respektētu viņas konkrētās prasības. Ziedojas un atbalsta savu vīrieti krīzes situācijās un, neskatoties uz aprēķinātājas dabu, nespēj apprecēt nemīlamu cilvēku. Neskandalē, bet iedarbojas uz partneri ar dzēlīgām piezīmēm.

Cimperlīga, tīrīga, ar labu gaumi.

Nākamais: Jaunava
0 Komentāru