8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi

0 Komentāru
8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi
PIXABAY

Klāt 8. marts – diena, kad pasaulē pastiprināta uzmanība tiek pievērsta daiļajam dzimumam. Katras sievietes individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka ne tikai viņas tēla mozaīku, bet arī parāda, kā sieviete mīl, kad un kāpēc viņa piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā apkopojumā!

Auns

Impulsīva un no vīrieša neatkarīga. Ģenerālis brunčos. No partnera negaida galantumu. Pati sper pirmo, otro un visus pārējos soļus, lai uzsāktu attiecības. Meklē neatkarīgus partnerus, ar raksturu un ar mīklu. Grib lepoties ar savu pavadoni. Ambīcijas pret tiem, kurus mīl, tāpat kā pret sevi, ir milzīgas. Kaislību ugunskuram visu laiku jāpiemet malka un, ja tas izdeg, arī interese par partneri apdziest.

Spilgta un sportiska, lai visi redz labi uzturēto formu. Nesmādēs arī militāro un kovboju stilu.

4

Lauva

Patīk būt mīlētai. Uzticama ar noteikumu, ka viņu dievinās, sajūsmināsies par viņu, dāvinās dāvanas. Viennozīmīgi zina savu vērtību, apzinās, ko grib no vīriešiem, un ar vājajiem nepinās. Izteikts lepnums. Lai šādas sievietes uzmanību iegūtu, jābūt foršam un arī turīgam vecim. Sieviete prot skaistu tēlu un svētku sajūtu radīt, bet nekad nerādīs pašu darba procesu. Uzticīga, bet, ja uzzinās par partnera sānsoļiem, atbildēs ar to pašu.

Skaistas, lielas acis un bagātīga matu rota ļoti efektīgi iekļaujas siltā, staltā, iznesīgā ķermenī. Mīl rotāties spilgti un reizēm kliedzoši.

Nākamais: Lauva
0 Komentāru