8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi

0 Komentāru
8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi
PIXABAY

Klāt 8. marts – diena, kad pasaulē pastiprināta uzmanība tiek pievērsta daiļajam dzimumam. Katras sievietes individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka ne tikai viņas tēla mozaīku, bet arī parāda, kā sieviete mīl, kad un kāpēc viņa piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā apkopojumā!

Auns

Impulsīva un no vīrieša neatkarīga. Ģenerālis brunčos. No partnera negaida galantumu. Pati sper pirmo, otro un visus pārējos soļus, lai uzsāktu attiecības. Meklē neatkarīgus partnerus, ar raksturu un ar mīklu. Grib lepoties ar savu pavadoni. Ambīcijas pret tiem, kurus mīl, tāpat kā pret sevi, ir milzīgas. Kaislību ugunskuram visu laiku jāpiemet malka un, ja tas izdeg, arī interese par partneri apdziest.

Spilgta un sportiska, lai visi redz labi uzturēto formu. Nesmādēs arī militāro un kovboju stilu.

2

Dvīņi

Attiecību daudz un var uzvesties nevērīgi, bet sievietes ir asprātīga, dāsna un šarmanta. Spējīga iemiesot vīrieša fantāzijas par harēmu: iemieso ideālo sievieti, kura neko nepārmet un neuzdod nevēlamus jautājumus, ir kopta un mīl labi izskatīsies, gaumīgi iekārto māju un uzņemas atbildību par budžetu, ja partnerim rodas krīze. Neapmierinātību pauž ar asām dzēlīgām piezīmēm.

Sievišķīga būtne ar labu intelektu un vīrieti vajag apķērīgu un kustīgu, kurš spēj pielāgoties viņas ritmam un kurš necenšas viņu savažot. Puicisks vai nedaudz bērnišķīgs tēls. Mantām nepieķeras un pret dāvanām samērā vienaldzīga.

Nākamais: Dvīņi
0 Komentāru