8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi

0 Komentāru
8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi
PIXABAY

Klāt 8. marts – diena, kad pasaulē pastiprināta uzmanība tiek pievērsta daiļajam dzimumam. Katras sievietes individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka ne tikai viņas tēla mozaīku, bet arī parāda, kā sieviete mīl, kad un kāpēc viņa piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā apkopojumā!

Auns

Impulsīva un no vīrieša neatkarīga. Ģenerālis brunčos. No partnera negaida galantumu. Pati sper pirmo, otro un visus pārējos soļus, lai uzsāktu attiecības. Meklē neatkarīgus partnerus, ar raksturu un ar mīklu. Grib lepoties ar savu pavadoni. Ambīcijas pret tiem, kurus mīl, tāpat kā pret sevi, ir milzīgas. Kaislību ugunskuram visu laiku jāpiemet malka un, ja tas izdeg, arī interese par partneri apdziest.

Spilgta un sportiska, lai visi redz labi uzturēto formu. Nesmādēs arī militāro un kovboju stilu.

11

Zivis

Mīlestībā nekad necīnās ar konkurentēm, bet paiet maliņā un cieš. Labāk samierinās ar upura lomu, nekā sarīkos greizsirdības scēnu. Nezina, kā uzsākt un kā beigt attiecības. Svārstās atstāt, pamest vai atgriezties un piedot. Mēdz iemīlēties dzīves pabērnos, apbižotajos un pamestajos, kurus glābj ar savu mīlestību. Mokās. Vīrietī meklē patvērumu un vienlaikus rūpju objektu. Nekad nepazemo partnera vīrišķību un labprāt ļaujas būt uzturēta.

Puķu bērns jēzenēs un rozā brillēs. Izstaro sievišķību, trauslumu un paaugstinātu seksualitāti.

Nākamais: Zivis
0 Komentāru